Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

5 Ücretsiz Zoom Alternatifi Programlar Daha İyi Güvenlik, Şifreleme ve Gizlilik

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom’u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir grup video konferans uygulaması olacak şekilde tasarlanırken; diğerleri önce; sesli ardından bir eklenti özelliği olarak video olacak şekilde tasarlandı.

Zoom Alternatifi
Zoom Alternatifi

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom’u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir grup video konferans uygulaması olacak şekilde tasarlanırken; diğerleri önce; sesli ardından bir eklenti özelliği olarak video olacak şekilde tasarlandı.

Koronavirüsün patlak vermesinden bu yana video konferans hizmeti Zoom‘un popülaritesi hızla artarken ve güvenlik sorunları ile birlikte, Zoom hala en iyisi. Güvenlik nedeniyle alternatif arıyorsanız. Ücretsiz olan Video Konferans yazılımının bir listesini derledik.

Zoom Alternatifi Uygulamalar 2021

01 – Jitsi Meet

Jitsi Meet
Jitsi Uygulaması

Devam edin, tüm ekiple görüntülü sohbet edin. Aslında tanıdığınız herkesi davet edin. Jitsi Meet, hesap gerektirmeden tüm gün, her gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz tamamen şifrelenmiş,% 100 açık kaynaklı bir video konferans çözümüdür.

 • Varsayılan olarak şifreleme ile (ve gelişmiş güvenlik ayarları)
 • Masaüstünüzü, sunularınızı ve daha fazlasını paylaşın
 • Basit, özel bir URL aracılığıyla kullanıcıları bir konferansa davet edin
 • Etherpad kullanarak belgeleri birlikte düzenleyin.

02 – Brave Together

Brave Together
Brave Together Programı

Brave Together; açık kaynaklı Small Jitsi sohbet çözümü tarafından desteklenen bir görüntülü arama hizmetidir. Brave Together’ın her zaman “özel ve sınırsız” olduğunu ve olacağını vaat ediyor. Son zamanlarda görüntülü sohbet hizmetlerinde uygulanan; tipik kullanım kolaylığı özelliklerine ek olarak. Odalar için URL’leri davet etmesi kolay, yetkisiz erişimi önlemek için parola koruması. Bu yazıdan itibaren aşağıdaki özellikleri de desteklemektedir:

 • Ekran paylaşımı
 • Denetleme seçenekleri (herkesi veya bireysel kullanıcıları sessize alma)
 • Senkronize YouTube video paylaşımı
 • Sohbet kontrolü için klavye kısayolları
 • İlk oda ayarları (örneğin, “herkes sessiz başlar”)
 • Daha organize veya resmi tartışmalar için el kaldırma / indirme seçeneği

03 – Google Meet

Google Meet
Google Meet Uygulaması

Her yerden güvenli bir şekilde bağlanın, işbirliği yapın ve kutlama yapın. Google Meet ile herkes, 250 kişiye kadar yüksek kaliteli görüntülü toplantıları güvenle oluşturabilir ve bunlara katılabilir. Aynı anda birden çok katılımcıyı görmenizi ve bağlantı kurmanızı gerektiren ekip toplantıları, kutlamalar, sanal sınıflar veya diğer büyük toplantılar.

 • Sınırsız yüksek tanımlı görüntülü toplantıya ev sahipliği yapın
 • Güvenle tanışın – görüntülü toplantılar aktarım sırasında şifrelenir ve kötüye kullanım önleyici proaktif önlemler, toplantılarınızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur
 • Kolay erişim – sadece bir bağlantı paylaşın ve davetliler bir masaüstü web tarayıcısından veya Google Meet mobil uygulamasından tek tıklamayla katılabilir
 • Belgeleri, slaytları ve daha fazlasını sunmak için ekranınızı paylaşın
 • Google konuşmadan metne teknolojisiyle desteklenen gerçek zamanlı altyazıları takip edin

04 – Facebook Messenger Room

Facebook Messenger Room
Facebook Messenger Room Uygulaması

Bir oda oluşturmak ve paylaşmak, bir bağlantı göndermek kadar kolaydır. Facebook veya Messenger’dan ve yakında Instagram, WhatsApp ve Portal’dan başlayabilirsiniz. Katılmak için hesap gerekmez. Facebook hesabınız olmasa bile bağlantıyla açık bir odaya katılın. Odanıza 50 kişiye kadar davet edin. Büyük bir ekip davet ediyorsanız. Aynı anda daha fazla kişiyi; görebilmek için masaüstü uygulamasını deneyin.

05 – Skype

Skype
Skype Uygulaması

Skype, ister sokağın sonunda isterse başka bir kıtada olsunlar, sizin için en önemli kişilerle kişisel bağlantıları sürdürmek için videonun gerekli olduğunu bilir. Sevdiklerinizin yüzlerini görün, herhangi bir cihazdan arkadaşlarınızla spontan bir araya gelmenin tadını çıkarın, tümü grup görüntülü sohbet ile.

En fazla 50 kişiyle bir video veya sesli konferans düzenleyin, aramalarınızı kaydedin, canlı altyazıları ve altyazıları etkinleştirin veya sadece akıllı sohbetimiz üzerinden konuşun. Skype’ın özellikleri sayesinde, röportajınızı her yerden ve her zaman başarabilirsiniz. Size uygun özellikleri bulun ve Skype’ta röportajınızı sallayın.

Written By

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement