Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

6 Ücretsiz JPG WebP Dönüştürücü Programı

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG’den WebP’e çeviri yazılımları

WebP Dönüştürücü Programı
Jpg WebP Dönüştürücü Yazılımları

WebP Dönüştürücü; 6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG’den WebP’e çeviri yazılımları inceliyoruz. Mac os x ve Windows için çevirim dışı toplu JPG’den WebP resim dönüştürücü programları inceleyeceğiz.

Ücretsiz JPG’den WebP’e Resim Dönüştürücü Programları

WebP ve Jpeg’e ve Jpeg’e dönüştürülen birçok ücretsiz çevrimiçi programları vardır. Bununla birlikte; WebP’nin kalitesini kontrol etmenin hiçbir yolu yoktur. Çoğu zaman, Jpeg’i webP’ye toplu olarak dönüştürmek mümkün değildir. XnConvert, WebP formatı için belki de en iyi toplu dönüştürücüdür. Öte yandan Adobe Photoshop eklentisi, günlük fotoğraf düzenlemeniz için ihtiyacınız olan şeydir.

Kayıplı ve Kayıpsız Optimizasyona Sahip 5 Ücretsiz Jpeg Sıkıştırma Aracı

Toplu Jpeg resim sıkıştırma yazılımı; WebP’e çevirerek görsellerin kalitesi değişmeden kapladığı boyutu düşürmenizi sağlar. Özellikle web sitesinde kullanacağınız görselleri; seo uyumlu hale getirmenizede oldukça yararlı olacaktır.

JPG Sıkıştırma Programı
JPEG Sıkıştırma Yazılımları

WebP vs Jpg, hangisi daha iyi? WebP, Google’ın geliştirmekte olduğu açık bir resim biçimidir, kayıpsız ve kayıplı sıkıştırmayı destekler. Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi, WebP, Jpeg’den en az% 200 daha küçüktür. Bu, daha hızlı web sayfası yükleme süresi ve daha az bant genişliği kullanıldığı anlamına gelir.

Mevcut Jpg’nizi WordPress için WebP’ye toplu olarak dönüştürmeniz gerekiyorsa, eklenti Optimus‘tur. Yazma zamanı olarak, insanların yalnızca% 68’inin WebP’yi görüntüleyebileceği ve yararlanabileceği tahmin ediliyor. Windows 10 ve Edge başlatıldığında WebP’yi desteklemiyor. Bu nedenle emin olmadığınız; sürece WebP’yi kullanmanız önerilmez. Son kullanıcıyı etkilemez. Apple iPhone, Safari ve Mac hala webP’yi desteklemiyor.

01 – Advanced Batch Image Converter | macOS | Windows | Linux

Advanced Batch Image Converter indir
Advanced Batch Image Converter indir

ABIC, görüntüleri çok çeşitli biçimlere dönüştürmek için çok platformlu bir araçtır. Örneğin: JPEG, TIFF, PNG, JPEG-2000, WebP. Ayrıca, özellikle Amiga IFF (ILBM) gibi bazı tarihi yazıları da okuyabilir. ABIC tamamen ücretsizdir; açık kaynaklıdır ve ayrıca tamamen dertsizdir.

  • Düzinelerce görüntü dosyası formatını destekler
  • Windows, Mac OS X ve daha birçok işletim sisteminde çalışır
  • Çok iş parçacıklı (bir CPU’nun tüm çekirdeklerini kullanabilir)
  • Taşınabilir yazılım (kurulum olmadan da çalışır)
  • 16 bit derinliğindeki görüntüleri işleyebilir (yalnızca TIFF ve JP2 gibi belirli formatlar için)

02 – XnConvert | macOS | Windows | Linux

XnConvert indir
XnConvert İndir

XnConvert, 80’den fazla eylemi birleştirmenize olanak tanıyan güçlü ve ücretsiz bir çapraz platform toplu görüntü işlemcisidir. 500 format ile uyumludur. XnViewMP‘nin toplu işleme modülünü kullanır. XnConvert, FREEWARE olarak sağlanır (Reklam Yazılımı, Casus Yazılım YOK). Kullanışlı bir sürükle ve bırak işlevi sağlayan, kullanımı kolay bir arayüzde güçlü özellikler sunar. Microsoft’un Windows 10 ve Apple’ın macOS’unda harika çalışıyor. Tüm jpeg’lerinizi toplu olarak webp formatına aktarabilirsiniz.

03 – Adobe Photoshop WebP Plugin | macOS | Windows

Photoshop WebP Eklentisi indir
Photoshop WebP Eklentisi

Google’ın web’deki resimler için önerdiği sıkıştırma biçimi olan 24 bit WebP görüntülerini açan ve kaydeden Dosya Biçimi eklentisi. Bu eklenti, ana fotoğraf düzenleyiciniz olarak Adobe Photoshop kullanıyorsanız tercih edilen seçenek olan 32 ve 64 bit Windows ve macOS’un tamamında çalışır.

04 – ImageMagick | Redhat | CentOS

ImageMagick indir
ImageMagick indir

Webp görüntülerini oluşturmak, düzenlemek; oluşturmak veya toplu olarak jpeg’e dönüştürmek için ImageMagick’i kullanın. PNG, JPEG, JPEG-2000, GIF, TIFF, DPX, EXR, WebP, Postscript, PDF ve SVG dahil olmak üzere çeşitli formatlardaki (200’den fazla) görüntüleri okuyabilir ve yazabilir. ImageMagick, görüntüleri işlemek için bir dizi komut satırı yardımcı programı içerir.

05 – GIMP WebP Import Export Plugin | Windows

Bu eklenti, yeni WebP görüntü formatını kullanarak dosyaları yüklemeyi ve kaydetmeyi mümkün kılar. Görüntüleri bu formatta kaydederken, 0 ile 100 arasında değişebilen bir kalite faktörü belirleyebileceksiniz. Sayı ne kadar yüksekse; üretilen dosya o kadar büyük ve görüntünün kalitesi o kadar iyi.

5 Ücretsiz Zoom Alternatifi ProgramlarZoom Alternatifi Görüntülü Konuşma Yazılımları Bedava

Yazım sırasında WebP görüntülerinde alfa kanalları için hüküm bulunmadığından, bu eklenti ile yüklenen tüm görüntülerin bir alfa kanalı olmayacaktır. Ayrıca, görüntüleri kaydederken; bir alfa kanalı içeriyorsa görüntüyü düzleştirmeniz istenecektir.

06 – WebPconv Batch Converter | Windows

WebPconv Batch Converter indir
WebPconv Batch Converter indir

Tüm insanlara yenilikçi bir görüntü dosyası formatı sunmak istiyoruz. Daha fazla kişinin WebP dosya biçimini kullanması için, yüksek verimli dönüştürme teknolojisi geliştirdik. WebPconv, JPEG / PNG dosyalarının WebP’ye toplu olarak dönüştürülmesini sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca; WebP dosyalarını çeşitli diğer dosya biçimlerine dönüştürebilir.

WebPconv; birden çok JPG veya PNG dosyasını aynı anda WebP dosyalarına dönüştürebilir. Dönüştürme işlemleri birbirine paralel çalışır.Bbu nedenle daha kısa sürede tamamlanabilir. Dosya boyutundaki değişikliği; dönüştürmeden önce ve sonra görsel olarak da onaylayabilirsiniz.

JPG Toplu Boyut Küçültme Nasıl Yapılır?

JPG Formatındaki Resimlerinizi toplu olarak dosya boyutlarını küçültmek için kullanacağınız 6 yazılım önerisi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

JPG Toplu WebP Dönüştürme Programları?

JPEG formatını toplu olarak WebP formatına dönüştürmek için kullanılan 6 ücretsiz dönüştürücü yazılımı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Ücretsiz JPG Boyut Küçültme Programı

6 Adet Ücretsiz JPEG Boyut küçültme programı ile JPEG dosyalarınızı kolayca dönüştüre bilirsiniz. Programları indirmek için tıklayın!

WebP Resimleri JPG Formatına Toplu Dönüştürme Programı Ücretsiz Var Mı?

Ücretsiz 6 det sitemizde indirebileceğiniz WebP ve Jpeg dosya dönüştürü indirmek için tıklayın.

Jpg dosyası WebP dönüştüğünde ne kadar küçülür?

Jpg dosyası WebP formatına dönüştürüldüğünde WebP dosyası boyutu en az% 200 Jpeg’den daha küçüktür. Hızlı açılan görseller için JPG yerine WebP kullanabilirsiniz.

Written By

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement