Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji Haberleri

Amazon Prime Gaming Türkiye Eylül 2021 bedava oyunları

Amazon Prime Gaming Eylül 2021 bedava oyunları

Amazon Prime Gaming Türkiye, Eylül ayının bedava oyunlarını belirtti. Amazon’un açıkladığına göre, Amazon Prime üyeleri, bu ay Knockout City, Sam & Max Hit the Road, Candleman the Complete Journey, Puzzle Agent, Secret Files 2: Puritas Cordis, Tools Up! ve Unmemory oyunlarına bedava sahip olabilecek. Ayrıca eylül ayı boyunca Prime Gaming üyeleri Brawlhalla, Red Dead Online, Apex Legends, Fall Guys ve daha çoğu oyunda yeni oyun içi ganimet ve geliştirmelerden faydalanabilecekler.

Amazon Prime Gaming Türkiye

Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine bedava erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu bedava oyunların yanı sıra tanınmış oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ile Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca bedava abonelik de sunuluyor.

Amazon Prime üyeliği, Prime Gaming ilavetenlıklarının yanı sıra aynı gün, ertesi gün veya 2 günde ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri, Prime Video ile sürekli güncellenen tanınmış film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişim, üyelere özel indirimler de dâhil çoğu ilavetenlığı aylık yalnızca 7,90 TL’ye sunuyor.

Amazon Prime Gaming Eylül 2021 bedava oyunları:

Knockout City: Velan Studios tarafından tasarlanan ve Electronic Arts tarafından EA Originals markası altında yayınlanan Knockout City, yakar top tutkunlarını sahaya davet ediyor.

Sam & Max Hit the Road: Sopanızı kapın, bir siren gibi tiz bir ses menfaatin ve 1993 yılında geçen bu 2D animasyon macerasında en zorlu vakaları çözmeye çalışan Serbest Polis Sam ve Max ile yola çıkın.

Candleman The Complete Journey: Bu benzersiz bulmaca platform oyununda oyuncular, uzaktaki parıltıyı bulmak için çok çeşitli büyülü ortamları keşfederek yalnızca 10 saniye boyunca yanabilen ufak bir mum rolünü üstleniyorlar.

Puzzle Agent: Bağımsız çizgi Roman sanatçısı Graham Annable’ın benzersiz anlatısı ve görkemli bir resim duyarlılıkla yaratılan Puzzle Agent, oyuncuları bulmaca dünyasında heyecan verici ve zorlayıcı bir maceraya davet ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement
Advertisement