Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji Haberleri

Apple Watch Series 7, 399 Dolar Fiyat Etiketiyle Daha Büyük Ekranla Piyasada

Apple Watch Series 7

Apple, 14 Eylül Etkinliğinde yeni iPhone’lar ve iPad’lerin yanı sıra tamamen yenilenmiş bir Apple Watch Series 7’yi piyasaya sürdü.

Akıllı saat serisinin ilk büyük yeniden tasarımı ve bazı heyecan verici yeni özellikler ve yükseltmeler getiriyor.

Yaklaşan Apple Watch Series 7 hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Apple Watch Series 7’nin önemli özellikleri

5 yeni renkle yeniden tasarlanmış görünüm
Daha büyük ve daha parlak ekran
Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü
Yeni “bisiklet” özellikleri
Yeni sağlık izleme sensörü yok
Toz ve su direnci
Wi-Fi, Bluetooth, GPS bağlantısı
Hızlı şarj
399$’dan başlayan “Bu sonbaharda” mevcut
Apple Watch Series 7’yi neler bekliyor?

Yeniden tasarımlar

Apple Watch Series 7, Apple Watch 6’dan %20’ye kadar daha fazla ekran alanı sağlayan yuvarlatılmış kenarlara ve daha ince çerçevelere sahip tamamen yeni, yeniden tasarlanmış Her Zaman Açık Retina Ekrana sahiptir. Yeni akıllı saat 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki boyutta mevcuttur.

Ekranın kendisi %70 daha parlak ve önceki nesil akıllı saatten %50 daha kalın ve dolayısıyla çatlama direncinde daha iyi olan yeniden tasarlanmış yükseltilmiş bir kristale sahip.

Ayrıca toza dayanıklılık için IP6X ve suya dayanıklılık için WR50 sertifikasına sahiptir.

Optimizasyonlar

WatchOS 8 tarafından desteklenen Apple Watch 7’nin kullanıcı arayüzü, daha büyük bir ekranda daha iyi kullanılabilirlik için optimize edilmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Daha büyük iki yazı tipi boyutu mevcuttur, Kronometre, Alarmlar ve Aktivite gibi uygulamalarda düğmeler ve menü döşemeleri artık daha büyüktür ve ekranla etkileşimi kolaylaştırır.

Saat artık dokunma ve QuickPath kaydırma girişlerini destekleyen bir QWERTY klavyeyi destekliyor.

Bağlama dayalı olarak bir sonraki kelimeyi algılamak için cihaz üzerinde makine öğrenimini kullanır, bu da mesajlara ve e-postalara yanıt vermeyi kolaylaştırır.

Bisiklet özellikleri

Apple Watch Series 7 ayrıca, sürüşe ne zaman başladığınızı otomatik olarak algılayan ve antrenmanlara başlamanızı, sürüş sırasında durduğunuzda otomatik olarak duraklamanızı ve devam etmenizi ve daha iyi ve doğru kalori hesaplamalarını söyleyen yeni bisiklet özellikleriyle birlikte gelir.

WatchOS 8 ayrıca, bisikletten düştüğünüzde hareketi ve darbeyi algılayan “otomatik düşme algılama” özelliğini de sunar.

Sağlık ve formda olma

Ne yazık ki, yeni akıllı saat, söylentilere göre kan basıncı ve glikoz sensörleri gibi yeni sağlık izleme sensörleri eklemiyor.

Bununla birlikte, elektrikli kalp sensörü ve EKG uygulaması, SpO2 sensörü, U1 Ultra Geniş Bant çipi, doğal bir uyku izleme özelliği ve gelişmiş hareket sensörlerini kullanan diğer birçok özellik dahil olmak üzere tüm temel sağlık ve fitness izleyicilerini korur.

Pil ömrü

Apple Watch 7, Manyetik Hızlı Şarj Cihazı USB-C Kablosu aracılığıyla tek bir şarjla 18 saatlik pil ömrü ve Apple Watch 6’ya kıyasla %33 daha hızlı şarj sağlayan yükseltilmiş bir şarj mimarisi ile birlikte gelir.

WatchOS 8

Yeni akıllı saat, iki yeni saat kadranı, bir Portre saat kadranı, uyku solunum hızı takibi, yeni Mindfulness, Cüzdan ve Ev uygulamaları ve daha iyi zindelik için Pilates ve Tai Chi egzersiz modları ile daha önce tanıtılan watchOS 8 ile piyasaya sürülecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu noktada Apple Watch 7 hakkında bildiğimiz her şey bu. Tüm özellikler göz önüne alındığında akıllı saat hattı önemli bir yükseltme aldı. Ancak, etkinlikte Watch SE bütçesinin halefi açıklanmadı.

Apple Watch Series 7 özellikleri

apple watch series 7000, apple watch series 7 release date, apple watch series 7 price, apple watch series 7 release, apple watch series 7 news, apple watch series 7 rumours, apple watch series 7 launch date, apple watch series 7 rumors, apple watch series 7 features, apple watch series 7 battery life,

Written By

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement