Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

AVG AntiVirus Free v21.4 İndir

AVG AntiVirus Free V21.4 İndir
AVG AntiVirus Free V21.4 İndir

AVG AntiVirus Free V21.4 İndir hemen bilgisayarınıza AVG AntiVirus Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. AVG AntiVirus Free V21.4 Windows indir.

AVG AntiVirus Free V21.4 İndir

 • Boyutu: 255KB
 • Lisans: Reklam Destekli
 • Yayıncı: Yayıncı / Listelenen Programlar
 • Yayın Tarihi: 2021-05-20 / Changelog
 • Teslim Tarihi: 2021-05-20
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

Size huzur verebilecek ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı istiyorsanız, AVG AntiVirus Free ideal çözümünüzdür. Program, sisteminizi taramaktan daha fazlasını yaparak bilgisayarınızı virüslere ve diğer kötü amaçlı uygulamalara karşı koruyacaktır.

AVG AntiVirus Free V21.4 İndir
AVG AntiVirus Free V21.4 İndir

Özellikler:

 • AVG Resident Shield ile bilgisayarın her zaman güvende olmasını sağlamak için gerçek zamanlı koruma sağlar
 • AVG On-Demand Tarayıcı, kullanıcıların testleri zamanlamasına olanak tanır
 • E gizli herhangi bir zararlı içerik için, bu konu E-posta Tarayıcı Çek-posta mesajları
 • AVG Virus Vault, virüslü dosyaları güvenli bir şekilde işler
 • Ücretsiz virüs veritabanının sınırsız güncellemeleri
 • Virüslü bağlantıları engeller
 • İndirmeden önce dosyaları kontrol eder

AVG AntiVirus ücretsiz kullanma

Yükleme paketi, varsayılan olarak otomatik olarak yüklenen birçok bileşen içerir. Ancak, özel destek, kullanıcıların yüklemek istedikleri bileşenleri seçmelerine olanak tanır. Bu bileşenler kimlik, web tarama ve e-posta korumasını içerir.

AVG AntiVirus Free reklam destekli olduğundan, üçüncü taraf araçlar sunar ve Web tarayıcılarında değişiklik yapar. Ancak, kurulum sırasında daha fazla dikkat ettik ve gereksiz yere ‘ileri’ yi tıklamaktan kaçındık, bu da istemediğimiz şeyleri atlamak için yeterliydi.

Yeni AVG AntiVirus Free, düzgün bir şekilde organize edilmiş bir kullanıcı arayüzünde düz düğmelere sahip Windows 8’in görünümünü benimsemiştir.

Program, kişisel verileri hem yerel hem de çevrimiçi olarak korumak için yararlı olan çeşitli gelişmiş özelliklere sahiptir. En son sürüm, kullanıcılara en son virüs tanımlarına ve diğer algoritmalara dayalı en güncel korumayı sağlayan yenilikçi bir bulut tabanlı algılama yöntemi içerir. Salgın algılama özelliği ile program, kullanıcıların tomurcukta ortaya çıkan tehditleri tespit etmek için Hızlı Adımlar atmalarını sağlar.

Program, özel klasörleri ve dosyaları, çıkarılabilir sürücüleri veya tüm bilgisayarı taramamıza izin verir. Ayrıca rootkit’leri tek başına taramak için ayarlayabiliriz. Gerçekten de, ücretsiz virüsten koruma yazılımı, gelişmiş kullanıcıların Tam Tarama davranışını yapılandırmasına olanak tanıyan özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Yapılandırabileceğimiz şeylerden bazıları tarama hızı, istisnalar, Otomatik virüs temizleme, izleme çerezleri, sezgisel yöntemler, arşivler, PUP ve casus yazılım raporları, dosya uzantıları ve otomatik PC kapatma idi.

Hem giden hem de gelen e-postaları doğrulamanın yanı sıra, programı spam’i filtrelemek için de kullandık. POP3, IMAP ve SMTP ile uyumludur. Program ayrıca kimlik hırsızlığını önlemek için şüpheli etkinlikleri ve uygulamaları tarar.

AVG AntiVirus Free, Bilgisayarlar için çok yönlü bir koruma sağlamak için güçlü bir programdır. Varsayılan yapılandırmaları, acemi kullanıcıların kapsamlı korumaya sahip olmasını sağlar ve ileri düzey kullanıcılar bunu tercihlerine göre ayarlayabilir.

Yazılım Ürün Açıklaması

Advertisement. Scroll to continue reading.

Popüler AVG Anti-Virüs sisteminin bu ücretsiz dağıtım sürümü ile, bilgisayar virüslerine karşı bilgisayarınızı korumak için güvenilir bir araç elde edersiniz.

Free Software Download
Free Software Download Site

Ücretsiz AVG Antivürüs programı indirip kullanabilirsiniz.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement