Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Driver Booster Free İndir

Windows Son Sürüm Driver Booster yazılımını ücretsiz indir. Driver Booster Free indir ve bulamadığınız tüm driver en güncel sürünleri yükler, sizlerede kolaylıkla bilgisayar driver dosyalarını kurmak kalır. Sürücüleri otomatik indiren program veya bilgisayar driverlarını tek tıkla indirme programı olarak aranılan, en popüler driver indirme programı olarak bilinen Driver Booster ücretsiz indirebilirsiniz.

Windows sürücülerini bedava güncelleyin

Driver Booster Free, Windows’taki eski yahut eski sürücüleri yenilemek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Donanımınız için sürücüleri tertipli olarak tarar ve bundan sonra çalışmayanların beraberinde bütün eskileri de günceller. IObit yönünden tasarlanan performans iyileştirici aracı, çalışmak için sadece tek bir tıklama gerektirir ve hem tecrübeli üstelik tecrübesiz kullanıcılar için uygundur. Sürücüleri güncellemenin beraberinde, bedava ve ilerlemiş yazılımlar dahi PC’nin oyun tecrübesini geliştirir.

Eski sürücülerden kurtulun

Bilgisayarınızın yavaş olduğunu yahut performans problemleri ile karşı karşıya olduğunu ayrım ederseniz, bundan sonra bilgisayarınızın donanımını tamamlamayan sürücüleri kullanıyor olabilirsiniz. Bu eski sürücüler daha yavaş reaksiyon süresine, kötü sese, düşük görüntü kalitesine ve sık sık ağ arızasına niçin olur. Çoğu işletim sistemi tertipli güncellemeler sunarken, eski sistemlerdeki birtakım sürücüler her daim kapsanmaz.

Driver Booster Free, eski yahut çalışmayan sürücüleri arar ve bunları son olarak versiyona günceller. NVİDİA, AMD ve Intel’in beraberinde 3 milyondan çok şoför ve oyun bileşeninden meydana gelen bir veritabanından meydana gelir. Ayrıca Microsoft DirectX Runtime ve Adobe Flash Player gibi eski oyun bileşenlerini tarar.

Kullanımı kolay

IObit Driver Booster ile alakalı en iyi şeylerden biri, tüketimi kolay olması ve teknoloji meraklısı bir tüketici tabanı gerektirmemesidir. Windows cihazınızı aktüel tutmanın beraberinde, vasıta ayrıyeten cihazınızın oyun performansını artırmaya yardım eden türlü vasıtalar sunar. Aygıt problemini gidermek, sisteminizle alakalı bütün verileri göstermek ve birkaç geri yükleme noktası meydana getirmek için kullanabilirsiniz.

Sürücü Güncelleyici aracı kolay bir kullanıcı arayüzü ve büyük bir tarama düğmesi ile birlikte gelir. Taramayı tamamladıktan sonra, güncellemeleri manuel olarak indirmeniz için bir tarayıcı başlatmaz. Bunun yerine, kullanıcıdan çok çok giriş yapmadan arka planda yapar. Sonuç olarak, bu aracı kullanarak eski sürücüleri yenilemek, başka şoför güncelleme programlarından çok daha tüketimi kolay ve zahmetsizdir.

Otomatik ve manuel tarama seçenekleri

Driver Booster’ı indirdikten ve bilgisayarınıza yüklendiğinde taramayı başlatabilirsiniz. Taramaya tıklamamanız halinde, şoför Güncelleyici kurulumdan ileri 5 saniye içerisinde otomatik bir tespit başlatır. Yaklaşık 2 dakika sonra, driver booster aracı cihazdaki bütün eski sürücülerin bir listesini gösterir. Karar vermeden evvela tek bir tıklamayla güncellemeyi seçebilir yahut şoför ayrıntılarını keşfedebilirsiniz.

Kullanıcılara bulduğu bütün eski sürücüler ile alakalı detaylı bilgi gösterir. Sürücünün ismini, yüklü versiyonunu, tarihini, yayıncısını ve kategorisini içerir. Ayrıca, kullananlara sahip olunan son olarak versiyonu ve yayınlandığı tarihi gösterir. Kullanıcılar sürücüyü güncelleyebilir, güncelleme sekmesini görmezden gelebilir, sürücüyü kaldırabilir yahut bütün sürücüleri tek seferde güncelleyebilir!

Sürücüleri yenilemek için onarın ve tekrar başlatın

Driver Booster eski sürücüleri güncellemeye başlamadan evvela, rastgele bir emniyet çakışmasıyla karşılaşırsa bir ikaz gönderir. Sürücüler güncellenirken rastgele bir ağ problemi ve uygulama çökmesiyle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı eskiden bilmenizi sağlar. Onarım çalışmaları arka planda devam eder iken, birtakım güncelleştirilmiş sürücüler sonrasında tekrar başlatma gerektirebilir.

Uygulamanın sistemi kendi kendine tekrar başlatmasını istiyorsanız, alakalı opsiyonu seçebilirsiniz. Ancak, bu opsiyonu atlayabilir ve bilgisayarınızı el ile tekrar başlatabilirsiniz. Driver Booster ayrıyeten kullanıcıları her sürücünün hali ile alakalı bilgilendirir – kuyrukta, indirirken, güncellerken yahut tekrar başlatmayı beklerken. Tümünü Güncelle’yi tıkladıktan sonra, cihazınızdaki bütün sürücüler aşağı yukarı 5 ila 30 dakika içerisinde güncellenir.

Diğer vasıtalar ve özellikler

Driver Booster Free download arka planda çalışır ve rastgele bir yükleme penceresine rastlamazsınız. Dahası, sürücüleri iki kategoriye ayırır: eski ve epey eski. Ayrıca, son tam sistem taramasından bu yana geçen gün miktarını dahi gösterir. Pano, şoför paketlerini silmek, sistem hatalarını onarmak, ağ problemini çözüme ulaştırmak ve değişik sürücüleri temizlemek için birkaç vasıta içerir.

Sürücü Güncelleyici aracı sadece elverişli bir internet bağlantısı ile çalışabilir. Etkin bir ilişki olmadan, şoför çalışıyor gibi görünebilir, fakat doğru ayrıntıları yahut sahip olunan bütün sürücüleri göstermez. Yazılım ayrıyeten birkaç ilave özellikten meydana gelen ve son olarak sürücüleri göstermede daha güvenilen olan bir pro versiyonuna sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Driver Booster aslında bedava mi?

Evet, Driver Booster, Windows 10’a kadar bütün Windows işletim sistemleri için bedava bir şoför güncelleyicisidir. Ücretsiz olsa dahi, ücretli ve ilave özellikler içeren profesyonel bir meslektaşı var. Sürücü Güncelleyici aracının premium versiyonu, otomatik indirme ve güncellemelerin beraberinde bütün sürücüleri yedekleme sekmesini de içerir. Bir lisans satın aldıktan sonra, yapmanız gereken tek şey pro yazılımını aktifleştirmek için bir anahtar girmektir.

Driver Booster’a seçenek var mı?

Driver Booster epey bilindik olsa dahi, birkaç seçeneği var. Windows aygıtınızdaki sürücüleri yenilemek istiyorsanız, Snappy Driver Installer, Driver Easy ve Driver Genius Professional gibi araçlara göz atabilirsiniz.

Driver Booster’ı indirmeli miyim?

Çoğu vakit, kullanıcılar sürücülerini güncellemeyi unutma eğilimindedir; bu, sistem performansının ve ağ problemlerinin yavaşlamasına niçin olur. Bu problemlerden kaçınmanın en iyi yollarından biri Driver Booster bedava indirmektir. Eski sürücüler için bir güncelleyicidir ve bilgisayarınızın sadece son olarak sürümlerinde çalışmasını sağlar. Tarama ve tamirat seçeneklerinin tüketimi basittir ve bütün eski sürücüler tek seferde güncellenebilir.

Yazılım arka planda çalışır ve sistemi aktüel tutar. Ayrıca, kullananlara son sistem taramasından bu yana geçen günleri gösterir ve güncellemeyi planladığı sürücülerin bütün ayrıntılarını görüntüler. Çok yönlü uygulama ayrıyeten ilave özelliklerle ilgilenen cümle alem için bir pro versiyonuna sahiptir.

ARTILARI

  • Acemi dostu sürücü Güncelleyici
  • Arka planda çalışır
  • Sürücülerin kapsamlı detaylarını gösterir
  • Tek seferde tüm sürücüleri güncellemek için Seçenek

EKSİLER

  • Etkin bir internet bağlantısı gerektirir

Versiyon : 8.4.0.432

Free Software Download
Free Software Download Site

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement