Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Duet Display 2.1 İndir

Duet Display 2.1 İndir

Duet Display 2.1 indir Ana sisteminiz için ek bir ekran elde etmek için taşınabilir bir cihaz kullanın yazılımı. Duet Display 2.1 Download.

Bazen tek bir ekran yeterli olmaz, farklı alanlardaki pek çok profesyonel, sistemlerine iki veya daha fazla ekran takma eğilimindedir.

DuetDisplay, ana sisteminiz ile Android tablet, iPad veya Windows tabanlı bir cihaz gibi taşınabilir bir cihaz arasında bağlantı kurmanızı sağlar. Bu şekilde, ekstra bir ekrana sahip olabilir ve örneğin iPad veya Android cihazınızı kullanabilirsiniz. masaüstü PC’niz için bir çizim tableti olarak.

Duet Display 2.1 İndir
Duet Display 2.1 İndir

Programın bir diğer avantajı da masaüstünüze uzaktan erişmenize izin vermesidir.

Bu sistemin bir diğer avantajı da kablo, dongle gibi herhangi bir donanım gerektirmemesidir. Sadece birleştirmek istediğiniz cihazlara kurmanız ve uzak masaüstü erişimi olması durumunda internete bağlanmanız yeterlidir.

Bulduğum bir dezavantaj, Windows’un farklı aygıtlarla çalışmak için gereken bazı sürücülerin yayıncısını doğrulayamamasıdır.

Windows programı ücretsiz olarak indirilip kullanılabilse de, Android veya iOS uygulamalarının maliyet tabanlı olduğunu lütfen unutmayın. Programın her iki cihaza da yüklenmesi gerektiğinden, ilgili uygulamayı satın almanız gerekecektir.

Duet Display 2.1 İndir

Sürüm: 2.1.9 (x86)

Tarih güncellemesi: 1 Kasım 2021

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dosya adı: duetsetup-2-1-9-0.exe

Boyut: 280 MB

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement