Connect with us

Hi, what are you looking for?

Web Ajans

Dünyanın bütün radyolarını Harita üzerinden canlı dinleyin

Radyo Garden Dinle

Radyo garden dinle; özellikle radyo dinleme meraklı kişiler için harika bir web sitesi. Dünyanın bütün radyolarını Harita üzerinden canlı dinleyin. Radio Garden harita üzerinden canlı radyo dinleme sitesi tüm radyolar burada dinlenir. Radyo dinlemek günümüzde vaz geçilmeyen bir alışkanlık. Özellikle TV izlemeye göre daha fazla verimli olabileceğiniz, çalışırken, spor yaparken, yemek yerken bir çok zaman size eşlik edecek müzikleri radyolarda dinlemek mümkün.

Günümüz teknoloji çağı ve radyo yayınlarıda digital olarak yaygınlaşmaya devam ediyor. İnternet radyosu kavramı yayınların internette yapılması ile tüm Dünya geneline ulaşmasını sağlamakta. Birde yerel radyolar var ve bu radyolar karasal yayın ile digital yayına geçiş yapmış kitlesi bölgesel olan, internet radyo yayınları ile tüm Dünya’ya yayılmış radyo kanalları. Dünya üzerinde ise hatırı sayılır radyo kanalı mevcut. Bunları tek bir platform üzerinde bulmanız, haritaya göre radyoları tesbit edip dinleyeceğiniz uygulama RADYO GARDEN‘ı tanıtacağız.

Radyo Garden Dinle

RADYO GARDEN DİNLE

Dünya üzerinde seçtiğiniz rastgele bir noktayı seçip o anda yayın yapan radyoda ne çaldığını dinleyebilirsiniz. Size harita üzerinden tüm dünyadaki radyoların listesi sunan Radyo Garden sitesi bu konuda oldukça hoş ve eğlenceli bir site.

Radyo Garden Nasıl Kullanılır

Radyo Garden Kullanımı

Öncelike Uygulamanın web sitesine giriş yapıyoruz. Ardından dinlemek istediğimiz radyo için dünya haritasından bir bölge seçiyor ve ordaki radyolar yanda çıkan player üzerinden dinliyoruz.

Radio Garden’in daha orijinal iki bölümü ile tarihsel radyo yayınlarına götüren History ve öykülü yayınları bir araya getiren Stroies bölümü bulunmakta. Arşiv işlevi gören bölümler radyo deneyimini zirve yaptıracak.

Web sitesi tanıtımları ile sizlere değerli ve bilinmesi gereken web sayfalarını tanıtmaya devam edeceğiz.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement