Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

En İyi 5 Android Antivirüs uygulaması 2021

En İyi 5 Android Antivirüs Uygulaması 2021
En İyi 5 Android Antivirüs Uygulaması 2021

En İyi 5 Android Antivirüs Uygulaması 2021 Mobil Antivirüs uygulama önerleri ile en iyi ücretsiz cep telefonu antivirüs programları indir. Android cihazlar, kullananlara kullanmak istedikleri programları kolaylıkla seçme ve yükleme özgürlüğü verdi. Ancak bu özgürlükle beraber büyük emniyet riskleri geliyor, bu nedenden Cep telefonu için antivirüs programları çok önemli.

Android Telefonlarınızın güvenliğini artırmanın başka yollarının beraberinde, Android telefonlar için yerleşik bir aplikasyon tarayıcısı olan Google Play Protect’i kullanabilmeniz mümkün. Ancak emniyet söz hususu olduğunda sınırlanmış bir fonksiyonu vardır, bu nedenden hala kuvvetli bir antivirüs programı yüklemenizi öneririz.

Google Play Store’da “Antivirüs” araması nerdeyse ebedi neticeler verecektir. Ancak ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve bütçenize elverişli en iyi antivirüs programını nasıl seçebilirsiniz? İşleri basitleştirmek için seçeneklerinizi en iyi 5 Android Antivirüs uygulamasına daralttık.

İşte 2021’in En iyi 5 Android Antivirüsü

  • Bitdefender Mobile Security and Antivirus
  • Avast Antivirus
  • Norton 360 Mobile Security for Android
  • Kaspersky Mobile Antivirus
  • AVG AntiVirus for Android

Bitdefender Mobile Security and Antivirus

Bitdefender, bilinen ve güvenilir bir siber güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır ve Android için Bitfender mobil güvenlik uygulaması, Bitfenders’ın yüksek puanlarına kadar yaşayarak hayal kırıklığına uğratmaz. Uygulama, Android cihazınızı virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyacak kullanışlı güvenlik özellikleriyle doludur. Ayrıca cep telefonunuzda sahip olduğunuz verilerin korunmasına yardımcı olur.

Bitdefender mobil uygulaması temel olarak bağımsız olarak kanıtlanmış %100 algılama oranına sahip bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısına sahiptir. Virüsler hakkında tam bilgi verir ve uygulamaları yüklerken otomatik olarak tarar.

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların anonim bir kullanıcı olarak web’e göz atmalarını ve coğrafi IP ile sınırlandırılmış içeriğin kilidini açmalarını sağlayan bir VPN özelliği içerir (ücretsiz 200MB ile). Bununla birlikte, verimli uygulama kilidi ve web koruma özelliklerine sahiptir. Çalıntı ihbarı bir kez kullanıcılar kilit, izleme ve temiz telefon verilerini sağlayan bir anti-hırsızlık vardır.

Bitdefender Mobile Security & Antivirus uygulaması 14 günlük deneme sürümü ile ücretsiz olarak indirilebilir. Bunun ötesinde, Bitdefender mağazasından tek bir kullanıcı için 14.99 $/yıl’dan başlayan bir Premium abonelik satın almanız gerekecektir. Ayrıca kendi sitelerinde paket satın alabilir veya Amazon’da 95.19 $/yıl için 5 kullanıcıdan başlayan bir paket satın alabilirsiniz.

Avast Antivirus

Öncü siber güvenlik ve antivirüs yazılımı sağlayıcılarından biri olan Avast; Android cihazlar için oldukça rekabetçi bir antivirüs mobil uygulaması geliştirdi: Android için Avast Mobile Security. Yarasanın sağında; daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Avast’ın teklifi, ücretsiz olarak kullanılabilen verimli bir güvenliğe sahip olduğu için en iyi bahis olabilir.

Telefonunuzu virüslerden ve çeşitli kötü amaçlı yazılımlardan koruyarak tam cihaz güvenliği sağlar. Ayrıca bir VPN, hırsızlık önleme, fotoğraf Kasası, önemsiz temizleyici, Web Kalkanı, uygulama bilgileri ve hatta bir Wifi Hız Testi ile birlikte gelir. Bu özellikler, verilerinizi korurken cihazınızın performansını optimize etmenize yardımcı olabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Avast mobil güvenlik uygulaması bir ücret gerektiriyordu, ancak şimdi Google Play Store’dan ücretsiz olarak yüklenebilir. Ancak, bu ücretsiz teklifle, uygulamanın görüntülü reklamlarla birlikte geldiğini unutmayın. Reklamlardan rahatsız değilseniz, Avast’ı denememek için muhtemelen bir neden yoktur.

Norton 360 Mobile Security for Android

Norton 360; kurumsal düzeyde yazılımların yanı sıra kişisel kullanım için uygulamalar içeren etkileyici bir siber güvenlik çözümleri yelpazesi sunar. Bu, çevrimiçi işlem yaparken virüs; fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditlere karşı koruma katmanları sağlayan gelişmiş özelliklere sahip olan Android için dikkate değer Norton Mobile Security’yi içerir.

Uygulama, telefonunuzda depolanan kişisel verileri Norton’un güvenli VPN’İNDEN yerleşik banka sınıfı şifreleme ile korur. Bu özellik, telefonunuzu kullanarak bankanız veya mağazanız olarak sizin için daha güvenli hale getirir. Ayrıca, işletim sisteminizin güvenlik açıklarına girebilecek güvenlik açıklarını ve şüpheli saldırıları aktif olarak izler.

Buna ek olarak, Norton 360 uygulaması benzersiz bir karanlık web izleme özelliği içerir. Kişisel bilgilerinin açığa çıkması veya Deep Web’de kullanılması durumunda kullanıcıları bilgilendirir. Ayrıca hem yüklü hem de Google Play uygulamaları, wifi güvenlik uyarısı, VPN erişimi, web koruması ve daha fazlası için bir uygulama Danışmanı vardır.

Norton 360 mobil güvenlik uygulamasını Google Play’den veya Norton web sitesinden edinebilirsiniz. Onlar sadece 3 cihazlar için kullanılabilir $14.99/yıl ilk yıllık abonelik ücreti ödeyerek başlayabilirsiniz 14 günlük ücretsiz deneme sunuyoruz. Aboneliğiniz sadece 14 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra başlayacaktır. Deneme süresi sona ermeden önce Google Play üzerinden aboneliğinizi iptal ederseniz, ilk yıllık abonelik için ücret alınmaz.

En İyi 5 Android Antivirüs Uygulaması 2021
En İyi 5 Android Antivirüs Uygulaması 2021

Kaspersky Mobile Antivirus

Denemek için bir başka harika ücretsiz mobil antivirüs uygulaması Kaspersky Internet Security. AI ile oyununu hızlandıran bir siber güvenlik çözümleri sağlayıcısı olan Kaspersky tarafından geliştirilmiştir. Android için İnternet Güvenlik Çözümü; virüsleri temizleyebilen ve kötü amaçlı yazılımları engelleyebilen gelişmiş bir güvenlik uygulaması olarak çalışır.

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların web filtresi özellikleri ile web’de daha güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olur. Ayrıca, aramalar, metinler ve konumlar için hırsızlık önleme işlevleri ve casus yazılım izleme içerir.

Uygulama, Antivirüs, Casus Yazılım Önleme ve hırsızlık önleme araçlarına sınırsız erişim sağlayarak Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Anti-phishing ve otomatik antivirüs taraması gibi daha gelişmiş özelliklerini kullanmak için premium abonelikten yararlanmanız gerekir. Tek bir cihaz için 11.99 $/yıl’dan (Mart 2021 itibariyle promosyon fiyatı) başlar.

Bir abonelik için ödeme yapmak istemiyorsanız, ücretsiz sürümü denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Özellikleri, bankayı bozmadan güvenebileceğiniz yüksek kaliteli bir kötü amaçlı yazılım ve Antivirüs mobil uygulamasını hala telafi ediyor.

AVG AntiVirus for Android

Yaygın olarak popüler olan AVG’nin mobil teklifi, orada en çok tavsiye edilen ve en çok indirilen Android antivirüslerinden biridir. Android için AVG AntiVirus, ücretsiz olarak sunulduğundan beri oldukça güçlü bir bütçe dostu olduğunu kanıtlamıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulama kapsamlı güvenlik kapsamına sahiptir. Cihazınızı en son virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan; casus yazılımlardan, güvenli olmayan uygulamalardan, istenmeyen arayanlardan ve diğer siber güvenlik tehditlerinden koruyabilir. Telefonunuzdaki uygulamaları, ıslaklıkları ve dosyaları gerçek zamanlı olarak kolayca tarayabilirsiniz.

AVG de kullanıcılar ağır uygulamaları tanımlamak ve sistem öldürmek yardımcı olarak cihazın performansını artırır ve Güç Tasarrufu modu bulunuyor. Depolama alanını temizleyebilir; kullanılmayan gereksiz dosyaları kaldırabilir ve fotoğrafları saklamak için şifreli bir kasa işlevine sahiptir. AVG, VPN erişimi, Wifi ağ tarayıcısı ve hız test cihazı, uygulama kilidi ve daha fazlasını içerir.

Tüm özelliklere AVG’yi Google Play veya AVG web sitesi üzerinden indirdikten sonra erişilebilir. Ancak, 14 günlük deneme süresinden sonra erişiminizi kaybedeceğiniz profesyonel özellikler vardır. Bu profesyonel özellikler, ihtiyacınız olduğunda uygulama içi satın alabileceğiniz uygulama Kilidi, kamera tuzağı ve cihaz kilidini içerir. Aksi takdirde, Android için AVG AntiVirus, telefonunuz için denemek ve kullanmak için ücretsizdir.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement
Advertisement