Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

FaceTime araması sırasında Emoji Nasıl Kullanılır?

FaceTime Araması Sırasında Emoji Nasıl Kullanılır?
FaceTime Araması Sırasında Emoji Nasıl Kullanılır?

FaceTime uygulamasında Emoji kullanımı ayarları ve 2021 FaceTime Emoji ekleme özellikleri inceliyoruz.

FaceTime vasıtasıyla dostlarınızla konuşurken Memoji’yi yüzünüz olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? İOS 12 ve ileri sürümleriyle (iPad işletim düzeneğinin yanı sıra), kullanıcılar bundan sonra ruh durumlarına elverişli yahut ileti, Facetime yahut Whatsapp vasıtasıyla gönderdikleri gibi gözüken kişiselleştirilmiş bir Memoji oluşturabilirler.

FaceTime aramaları için animasyonlu Emoji nasıl kullanılır?

İlk olarak, FaceTime programını açın ve bir arama yapın. Arama başladıktan sonra, Yıldız simgesine sahip olan efektler butonuna dokunun.

Ardından, efekt seçiminden Emoji seçeneğini seçin.

Ardından, arama sırasında kullanmak istediğiniz Emojiyi seçin. Ekrandaki yüzünüz daha sonra özel Emoji ile değiştirilecektir. Başınızı hareket ettirirken, konuşurken veya yüz ifadelerini değiştirirken uyum sağlayabilir.

Yeterince ifade edemiyorsanız, Memoji’nizin üstüne çıkartmalar da ekleyebilirsiniz. Sadece efektler düğmesine tekrar dokunun, Emoji çıkartmaları seçeneğini seçin ve eklemek istediğiniz bir çıkartma seçin.

Emojiyi kaldırmak istiyorsanız, Sadece X düğmesine dokunun.

Bu özelliğin yalnızca iPhone ve iPad tarafından uyumlu İOS ile kullanılabileceğini unutmayın. Cihazınızın yetenekli olup olmadığını görmek için buradan kontrol edebilirsiniz.

Emoji ve çıkartmalar oluşturma

FaceTime sırasında kullanmak için henüz kendi Memoji’niz yoksa, nasıl oluşturulacağı aşağıda açıklanmıştır:

Sadece mesaj uygulamasını açın ve ardından Oluştur düğmesine dokunun. Daha sonra, Emoji düğmesine dokunun ve yeni özel Emojiler eklemek için artı işaretini bulmak için sağa kaydırın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Emoji’nizin nasıl görünmesini istediğinizi sanatsal olarak belirleyebileceğiniz yer burasıdır. Kendi emojinizi şekillendirmek için çeşitli özelliklerden birini seçebilir ve oluşturduğunuz şeyle iyi olduğunuzda, Bitti’ye dokunun ve işiniz bitti.

Oluşturduğunuz Emoji otomatik olarak bir çıkartma paketi haline gelecektir. Hepsini Emoji çıkartmaları düğmesinde bulabilirsiniz.

Anılarınızı düzenleyin veya silin

Oluşturduğunuz bir Memojiyi değiştirmek isterseniz, özellikleri düzenleyebilir, mevcut bir Memojiyi yeni özelliklerle çoğaltabilir veya bir Memojiyi oluşturmakla aynı yöntemle silebilirsiniz.

Mesaj uygulamasını açın, yeni bir mesaj oluşturun ve Emoji düğmesine dokunun. Daha sonra, yapılandırmak istediğiniz Emojiyi seçin ve ardından diğer düğmesine veya içinde üç küçük nokta bulunan simgeye dokunun. Buradan Düzenle, Çoğalt veya Sil’i seçebilirsiniz.

Oluşturulan özel Notları tüm uyumlu Apple cihazlarınızda senkronize etmek için, Apple kimliğinizin iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmesi ve tüm cihazlarınızda aynı Apple kimliğiyle icloud’da oturum açmanız gerekir. İCloud Drive’ınızı da açmanız gerekir.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement
Advertisement