Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Falcon 9 – First Stage Simulator 1.0 İndir

Falcon 9 First Stage Simulator indir
Falcon 9 First Stage Simulator download

Uçuşunun ilk adımında bir Falcon 9 roketinin performansını simüle edin.

Mühendislik denklemlerini kullanarak, Delphi desteklenmiş Falcon 9 füze simülasyon yazılımı, fırlatma esnasında ve ikinci aşamanın ayrılmasına kadar SpaceX roketinin çalışmasının ilk kademe simülasyonunu sağlar.

Falcon 9 First Stage Simulator kullanıcı kullanıcı arayüzü, yapısal, motor ve denetim verilerinin yüklendiği türlü paneller içerir. Roketin eğimi, motor performans özellikleri ve gaz kelebeği denetim eğrileri ve benzeri. bütün kişiselleştirilebilir. İlerleme, açılmış bir grafik kütüphanesi penceresinde bir 3D model ve hakikat için irtifaların ve hızın karşılaştırılmasını gerçekleştiren bir lansman videosu ile ani olarak takip edilir. Tamamlandıktan sonra, simülasyon bilgileri bir elektronik tabloya indirilebilir, böylelikle sonrasında değerlendirmek üzere grafikler oluşturabilirsiniz.

Falcon 9 roketinin fırlatılma simülatör programı indir

Falcon 9 simulator programını indirin ve çalıştırın. Program, türlü aşamalarda gelişen SpaceX füze simülasyonunu denetim ettiğiniz bir kullanıcı arayüzüne başlatılır. Yük yakacak, geri Sayım, Başlangıç motorları, Ateşlendi, Sahne ayrılık, Flip manevra, Boostback yakmak, yakmak Giriş, Dikey iniş için butonlar, ve İptal merkezi bir panel bulunmaktadır. Mekansal konumlandırma ve iniş bilgileri sağdaki panellerde görüntülenir ve uçuş zamanı, sürat ve Yükseklik göstergeleri, lüzumlu bütün gelişme ve Performans Bilgileri ile direkt olarak denetim düğmelerinin altında yer alır

Dokuz motorun her biri için gaz kelebeği ve itme bilgileri, yakacak depoları, Yükseklik, süratlenme, hareketli basınç ve gaz kelebeği için kaydırıcılarla beraber solda görüntülenir ve simülasyonun her adımı, anne pencerenin sol panelinde olduğu gibi listelenir.

3D ekranı reel bir lansman videosuyla karşılaştırın
SpaceX füze simülasyon yazılımındaki yapısal konfigürasyon penceresini açmak, kütle, roketin değişik bölümlerinin ağırlık merkezi, itme ve başka özellikler gibi öğeleri yapılandırmanıza müsaade verecektir. Uçuş profili yapılandırma penceresi, eğrileri çizerek uçuş esnasında roketin gaz kelebeği modülasyonunu ve tutumunu denetim etmenizi sağlar ve uçuş planı penceresi, motor kesme ve sahne ayırmayı ayarlamanızı sağlar.

3D OpenGL ve video pencereleri, arayüzün anne penceresinin solunda yer alır. Yapılandırmalarınızın neticelerini değişik kamera yayınlarından görebilirsiniz. Falcon 9 füze simülasyonu tamamlandıktan sonra, takdir grafikleri uygulamak, grafikler çizmek ve reel uçuş telemetrisi ile kıyaslamak için bütün bilgileri bir Excel dosyasına indirebilirsiniz.

Falcon 9 füze simülasyonu bilgilendirici muhtemel epey emicidir. Delphi Community 10.3’te yazılmıştır ve kullanıcılar katkıda bulunmaya çağrı edilir. Uygulamanın geliştirilmesinde sarfedilen telemetri bilgileri SpaceX internet sitesinden ve video kanallarından herkese açıktır. 32-bit ve 64-bit versiyonları mevcuttur ve geliştirici Spacex’in CRS-17 misyonuna dayanan bir şov videosu sunar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yazılım Ürün Açıklaması
Bir SpaceX füze simülasyonunda yörüngeyi denetim edin.

Falcon 9 – First Stage Simulator 1.0 (16.9MB)

Free Software Download

64 Bit Olarak İndirmek için Tıklayın!

Not: Falcon 9 – First Stage Simulator 1.0’ı indirirken sorun yaşıyorsanız, lütfen indirme yöneticinizi kullanmadan dosyayı indirin ve güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement
Advertisement