Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji Haberleri

Huawei Otomobil Üretiyor

Huawei Araba

Huawei Teknoloji firması olması dışında bir çok sektörde ürün üretmeye devam ediyor. Huawei Otomobil Üretimi ile elektrikli arabalar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Huawei Araba Modeli

Telekominikasyon firmasından, tüketici elektroniği ile Huawei araba üretimi ile Akıllı araba sektörüne yatırımlarını artırmaya devam ediyor. Huawei Akıllı araba ilerleyen yıllarda piyasada olması bekleniyor.

Huawei otomobil sektörü üzerinde yeni değişiklikler getirmesi bekleniyor. Akıllı arbalar ve sürücüsüz araçlar üzerinde çalıştığı bilinen Huawei otomobilleri ile yeni yatırımlarını piyasaya sürmek için kollarını sıvadığı biliniyor.

Araba dünyasında Huawei‘ye giriş hakında zaman zaman dedikodular çıkıyor. Son zamanlarda, bilgi-eğlence sektöründe HarmonyOS‘un ve otonom sürüşü daha hızlı ve daha fazla kablosuz şarjı iyileştirmek için LiDAR sensörlerinin tanıtılmasından bahsedildi.

Açıkçası ABD yasağı, şirketi, akıllı telefon, HiSilicon e 5G altyapılı SoC gibi sınırlı sektörler görerek, donanım sektöründeki olası senaryoları değerlendirmeye zorluyor. Tam da bu nedenle, otomotiv zincirleri için üretim zincirine olası bir girişten söz edilmesi şaşırtıcı değil.

Çin raporu, Huawei’nin özellikle ekonomik yatırımlar söz konusu olduğunda otomotiv çabalarını nasıl hızlandıracağını belirtiyor. Şirket, işi çeşitlendirmek, teknoloji ve teknolojik deneyimini otomotiv sektörünün hizmetine sunmak için gerçek bir girişim yaratacaktı. Gün ışığına çıkan belgeler, “otomobil parçaları ve akıllı sistemlerin araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servisinden” bahsediyor. Kısacası Huawei, otomobillerin montajı için gerçek bileşenler üretmeye istekli olacaktır.

Açıkça şirketin temsil ettiği gerçekliğe göre bağlamsallaştırılması gereken referanslar: Huawei lastiklerini veya kaportalarını görmeyi hayal eden kişi neredeyse kesinlikle yanılıyor. Geleceğin arabaları göz önünde bulundurularak en teknolojik bileşenlere odaklanmak çok daha muhtemeldir. Ayrıca 5G, otonom sürüşün geliştirilmesinde temel bir rol oynayabileceği için. Ve Huawei’nin kendi uzmanlığını geliştirmesi için daha iyi bir fırsat var mı?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...