Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji Haberleri

HyperX, 7.1 surround ses oyuncu kulaklığını piyasaya sürdü

Oyuncu Kulaklığı

HyperX 7.1 oyuncu kulaklığı, HyperX Cloud Core + 7.1, kulaklık ses seviyesi, mikrofon sesi, mikrofon sesini kapatma ve 7.1 surround sesi açıp kapatmak için bir geçiş için uygun bir ses kontrol kutusu içeriyor. Oyuncu kulaklığı konusunda HyperX kulaklıkları 7.1 ses sistemi özelliği ile harika oyun atmosferleri yaşatıyor.

Kingston’ın oyun bölümü HyperX, PC ve PS5 oyuncuları için 7.1 surround ses özelliğine sahip HyperX Cloud Core Oyuncu Kulaklığının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Cloud Core Gaming Headset + 7.1, en yeni oyunları oynarken faydalı olabilecek net konumsal ses için sanal 7.1 surround sese sahiptir.

HyperX Cloud Core + 7.1, kulaklık ses seviyesi, mikrofon sesi, mikrofon sesini kapatma ve 7.1 surround sesi açıp kapatmak için bir geçiş için uygun bir ses kontrol kutusu içerir. Cloud Core Gaming Headset + 7.1, PC ve PS4 için bir USB ses kontrol kutusu ile çoklu platform uyumluluğu sunar ve 3,5 mm bağlantı noktasına sahip platformlar için 3,5 mm bağlantı sunar.

HyperX releases 7.1 surround sound

Oyuncu Kulaklığı
Oyuncu Kulaklığı

Cloud Core Gaming Headset + 7.1, sohbet uyumluluğu için Discord ve TeamspeakTM tarafından onaylanmıştır ve esnek, çıkarılabilir gürültü önleyici bir mikrofon sunar. Cloud Core + 7.1, dayanıklılık ve stabilite sağlayan alüminyum bir çerçeve yapısı kullanır. Kulaklıkta ayrıca daha iyi oturması için yumuşak deri ve hafızalı köpük bulunur.

Kullanılabilirlik

HyperX Cloud Core Gaming Headset, HyperX 7.1 oyuncu kulaklığı fiyatı ülkemizdeki satış fiyatları belirlenmedi.

Teknik Özellikler

Teknik özellikler açısından, kulaklık dinamik, neodim mıknatıslı 53 mm sürücüye kavuşuyor. Kulaklıklar sirkülerdir ve arkası kapalıdır. Kulaklıklar, 15Hz-25kHz frekans yanıt aralığı ve 60 Ω Empedans ile birlikte gelir.

Kulaklık 309 g ağırlığında ve 1 m uzunluğunda bir kabloyla birlikte geliyor. 3,5 mm fiş (4 kutuplu) kullanır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...