Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

İkinci El Takas Platformu Barty Uygulaması

Barty Uygulaması

İkinci El Takas Platformu Barty Uygulaması indir. Barty nedir? Ne işe yarar? Barty Mobil Uygulaması ile Takas nasıl yapılır? Barty Andriod IOS uygulaması ile takas yapmanıza olanak sağlayan yeni bir ilan platformu.

İkinci el eşyalarınızı değerlendirmenin yeni bir yolu BARTY uygulaması ile eşyalarınızı farklı ihtiyacı olan kullanıcılarla takas yapmanıza olanak sağlıyor. Paranın geçmediği bu sistem ile sizde ihtiyacınız olan bir ürüne ulaşabilir; kullanmadığınız farklı bir eşyanız ile takas yapabilirsiniz.

Kişiler arası eşya takas platformu Barty

Barty isimli uygulama yenilikçi ticaret uygulaması olarak tanıtıldı. Takas yap, kazandığın puanlar ile yeni ürünler edinmeni sağlayan uygulamayı aşağıdaki tanıtım videosu ile detaylı inceleyebilirsiniz.

Barty Mobil Uygulama Tanıtımı

Yenilikçi Takas Platformu

Yenilikçi Takas Platformu kurulduğunda yoğunlukla kitap takası olarak başladı, ancak her geçen gün yeni kategori ve BARTY PUAN’ları ile birlikte gelişmeye devam ediyor.

Barty Puan Nedir?

Barty’deki bütün takaslar Barty Puanlar ile yapılır.

Örneğin, Barty pazarına koyduğun gitarını bir başkasına gönderdiğinde 3000 Barty Puan kazanırsın veya beğendiğin kulaklığı almak için karşılığında göndericiye 1700 Barty Puan gönderirsin.

Barty Akıllı Değerlendirme Sistemi Nedir?

Bir eşyanın 2. el değerini belirlemekte zorluk mu çekiyorsun? Ne kadara almıştın, ne zaman almıştın, şu an ne kadara satmalısın?
Eğer değer yüksek kalırsa alıcı bulamaz, düşük kalırsa değerinin altında eşyanı vermiş olursun.
Bu soruları ve sorunları çözmek için Barty’deki bütün eşyaların değerini anlık olarak tahmin eden makine öğrenme temelli bir algoritma geliştirdik.
Bu sayede bir eşyanın hem değerini hem de pazarda kalma süresini beraber optimize ediyor, değerinde ve akıcı takas ortamı sağlıyoruz.

Nasıl Barty Puan kazanırım?

Barty Puan kazanmak için 4 yol var.
1) Barty’ye kayıt olup deneyimini devam ettirdikçe hediye Barty Puanlar kazanırsın
2) Barty’de her arkadaş davet için 60 Barty Puan kazanırsın
3) Barty’de eşya yükleyip gönderdikçe eşya değeri kadar Barty Puan kazanırsın
4) Kredi kartın ile avantajlı şartlarla Barty’den Barty Puan satın alabilirsin

Eşya gönderimlerini/ alımı Nasıl Gerçekleşir?

Eşya gönderimlerini/ alımlarını güvenilir ve kolay bir hale getirdik.
Barty – PTT anlaşması ile 30 kg/desi’ye kadar olan gönderilerini, en yakın PTT şubesinden 10 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla yapabilirsin. Üstelik hiçbir kişisel bilgin karşı taraf ve 3. kişilerle paylaşılmaz.
Eğer ağır ve nakliye gereken bir eşyan var ise Barty – Octovan anlaşması ile çok uygun fiyatlara gönderim yapabilirsin.

Barty Nedir ve Nasıl Çalışır?

Barty yeni nesil ikinci el eşya takas sistemidir. Barty algoritmasıyla eklenilen eşyalara Barty Puan olarak bir değer biçer ve eşyaları ihtiyacı olan kullanıcılara ulaştırır. Kazandığınız puanlar ile sizde yeni ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Barty Mobil Takas Uygulaması

Bütün takaslarda Barty Puan isimli takas puanları kullanılır. Böylece, eşyanı değer kaybetmeden dilediğin kişi ile takaslar, yerine ücretsiz başka eşyalar alabilirsin.

  • Ürünün fotoğrafını çek ve kategori detaylarını seç. Ürünün fiyatını belirlerken sana piyasa değeri üzerinden Barty Puanını önerelim.
  • Takas tekliflerini takas odasından kolayca yönet. Uygulama içerisinden güvenli bir şekilde mesajlaş. Anlaşmalı kargolar ile güvenle ve uyguna gönder.
  • Takas tamamlandığında Barty Puanlar cüzdanına aktarılsın. Dilediğini kazandığın puanlarla Barty pazardan al.
Barty Takas Mobil Uygulması

Bugün itibarıyla 11 bin aktif kullanıcıya sahip olan platformda 2 bin 500 üzerinde takasa aracı oldu. Sizde bu deneyimi yaşamak, eski eşyalarını puan dönüştürüp ihtiyacınız olan ürünlerle takas etmek istiyorsanız uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Barty Apple Store İndir
Barty Android Uygulam İndir

Uygulama hakkında düşünce ve görüşlerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Daha fazla mobil uygulamalar ve tanıtımlar için bizleri takip edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...