Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

İmo Görüntülü Görüşmeler İndir

İMO Görüntülü Görüşme Uygulaması İndir
İMO Görüntülü Görüşme Uygulaması İndir

İmo Görüntülü Görüşmeler indir. Haberleşme kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. İmo İndir.

İmo Görüntülü Görüşmeler, uygulaması ücretsiz olarak İnternet bağlantısı ile arama ve ileti gönderme imkanı sunan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara kapsamlı modüller ile yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar, kısa mesajlar, medya ögeleri ve bir çok seçenekli ileti gönderimleri sunan bir yazılımdır.

Ücretsiz olarak sunulan program Türkçe dil desteği ile birlikte indirebilir. Dünyanın neresinde olursa olsun kişiler ile 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı üzerinden herhangi bir ücret ödemeden bağlantı kurarak sohbet ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. İmo ile bu görüşmeleri yaparken yüksek kaliteli bir şekilde ekran görüntüsü sunulmaktadır. Mesajlaşmalar esnasında video ve fotoğraf gönderip alabilirsiniz.

Bu uygulamada sadece görüntülü ve sesli konuşma bulunmuyor. Bunların dışında, ufak sosyal medya araçlarına da yer veriliyor. Dilediğiniz zaman fotoğraf paylaşabiliyorsunuz ya da kendinizi etiketler ile tanımlayabiliyorsunuz. Bu tanımlamalar ve paylaşımlar, uygulamada yer alan arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor.

İmo Görüntülü Görüşmeler indir!

İmo Görüntülü Görüşmeler, Myspace, VKontakte, MSN, ICQ/AIM, Facebook Messenger, Google Talk, Skype, Yahoo, Jabber, Hyves ve Steam uygulamalarıyla beraber çalışabilir.

Uygulama içerisinde; tanımadığınız kişiler ile imo Ağı üzerinde yer alan kullanıcılar ile tanışabilme imkanı mevcut olup, Arkadaşlarınız, aileniz, ev arkadaşlarınızla gruplar oluşturabileceğiniz modüller mevcuttur.

İmo Görüntülü Görüşme Uygulaması
İmo Görüntülü Görüşme Uygulaması

İMO Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Telefonunuza onay kodu geldikten sonra uygulamayı aktif edebilirsiniz. Onay kodu 1 dakika sonra mesaj olarak geliyor. Uygulamayı kullanacağınız telefondaki numara ise proqram otomatik olarak onaylanıyor. Eğer değilse girdiğiniz numaraya gelen kodu uygulamaya girmeniz gerekiyor. Daha sonra rumuz ve yaşınızı girerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Rehberinizdeki numaralar senkronize edilerek imo kullananlar gösteriliyor. Aksi taktirde davetiye gönder düğmesine tıklayarak imo kullanmayan arkadaşlarınızı imo kullanmaya davet edebilirsiniz. Kaliteli görüşmeler sürdürmek ve arkadaşlık kurmak için imo uygulamasını kullanabilirsiniz.

İMO Görüntülü Görüşme Uygulaması İndir
İMO Görüntülü Görüşme Uygulaması İndir

İMO Uygulama Özellikleri

• Yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar
• 3G, 4G veya Wi-Fi ile sınırsız, ücretsiz mesaj ve arama
• grup sohbeti yapmak
• Fotoğraf ve video paylaşımı
• Ücretsiz etiketlerle kendini ifade etme
• Android tabletler için optimize edilmişdir.
İmo Görüntülü Görüşmeler indir

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

İMO Uygulama Bilgileri

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 14 MB
  • Sürüm: 4.0.7
  • Dil: Türkçe
  • Geliştirici: imo.im

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Teknoloji Haberleri

Yeni MacBook Air‘de 720p Kamera M1 Çip İyileştirmesi, Apple, M1 çipinin 720P Web Kamera daha iyi hale getireceğini söylüyor? Apple, dün gece birkaç başka...

Web Sitesi Script ve Temalar

WordPress indir; En güncel PHP WordPress sürümü hemen indirebilirsiniz. Sizlere WordPress 5.5.1 Türkçe PHP Script indirmeniz için en güncel link sunuyoruz. Dünya’nın en fazla...