Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

Kamerası Çıkartılabilen Telefon Geliyor

Vivo IFEA

Vivo cep telefonu kamerası çıkartılabilen telefon tasarımı ile rakiplerinden bir adım öne geçmeye hazırlanıyor. Kamerası çıkabilen ilk telefon olarak piyasada cep telefonu tasarımları arasında yeni bir farklılık katmaya hazılanıyor.

Çentikli kamera sonrası genel cep telefonlarında ön kamera tasarım olarak farklı bir boyut kazanmak üzere. İlk Pop-up kamera kullanan cep telefonu markası olan Vivo ürettiği yeni teknolojiler ile piyasada geliştirici özelikler kazandırmakta. Cep telefonu markası VİVO yeni çıkaracağı telefon için çentik bölümünde yer alan kamera için çıkarılabilen bir kamera hazırladı.

Çinli cep telefonu markaları arasında yer alan VIVO ürettiği cep telefonları ile tasarım ödülleri kazanmakta. Vivo Apex , ekran altı ön kameraya öncülük etmesinin yanı sıra ayrıca çıkarılabilir cep telefonu kamerası ilede telefon pazarına farklı bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor.

Vivo Pop-up kameralarla (açılır kamera) özelliğinden sonra, ekran altı ön kamera ve şimdi ise gövdesinden ayrıla bilen cep telefonu kamerası ile bir ilke daha imza atmayı başardı.

Vivo IFEA: çıkarılabilir kameralı ilginç bir konsept akıllı telefonu

IFEA olarak bilinen ve Red Dot Design Award ödülü ile ödül alan Vivo’nun söz konusu kamera tasarımı şu an için konsept cep telefonları aşamasında olsa da başarılı bir çalışma ile daha karşımıza çıkıyor. Başarılı geliştirmeleri ile Akıllı cep telefonu piyasası için yeni soluk getirecek özellikler eklemeye devam ediyor.

Çıkarıla bilen kameralar gelecek akıllı cep telefonu piyasaları için farklı kameraların cep telefonları ile kullanılmasına olanacak sağlacak yeniler getirmesi bekleniyor.

VİVI IFEA CEP TELEFONU İNCEMESİ

VİVO IFEA Tanıtım Videosu

Teknoloji haberleri ve daha fazlası için bizleri takip edebilirsiniz. Sizlerde getireceği yenilikleri yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement