Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Krita İndir

Krita İndir

Krita, illüstratörler, konsept sanatçıları, çizgi romancı yaratıcıları, mat ressamlar ve hatta oyun sanatçıları için tasarlanmış olan bu tür bir uygulamadır ve biraz daha fazla dikkat gerekir.

Krita 5.0.0 İndir

Basitçe söylemek gerekirse, Krita, araçların toplanması sayesinde, size mümkün olduğunca çok yaratıcı özgürlük sağlamayı amaçlayan güçlü bir dijital resim ve illüstrasyon aracıdır.

Krita Ekran Görüntüleri
Krita Ekran Görüntüleri

Krita Programı Yükle

Krita, çekici çizimler ve illüstrasyonlar oluşturmak için size çok sayıda araç ve seçenek sunan, kullanımı ücretsiz bir çizim ve illüstrasyon yazılımıdır.

Dijital çizim dünyası, dijital dünya için bu tür sanatların yaratılması ihtiyacı nedeniyle her yıl genişlemektedir. Gittikçe daha fazla sanatçı dijital sanatla daha fazla zaman harcıyor, illüstratörler de çeşitli sanat eserleri yaratmak için çizim araçlarını kullanıyor.

Photoshop bu konuda uzun zamandır en iyi yazılım parçası olarak görülüyor, ancak bazı büyük rakipler ortaya çıkıyor.

Bunlardan biri, kullanımı ücretsiz bir çizim ve illüstrasyon yazılımı olan Krita’dır. Muhteşem çizimler, illüstrasyonlar, çizgi romanlar, konsept sanatı, tablolar ve oyun sanatı yaratmak için harikadır. Arzu edilen ve çok çeşitli sanat eserleri yaratmak için faydalı bulacağınız geniş bir çizim araçları yelpazesi sunar.

Krita

http://bc.vc/d5llGJT

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement