Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Minecraft İndir

Minecraft indir

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz.

Minecraft En Son Version 2020

Versiyon:
1.15.1
İşletim Sistemi:
Windows, Mac, iOS, Android
Lisans:
Free Trial
Geliştiricinin Adı:
Minecraft

Mobil Minecraft İndir

Minecraft 1.14.4 Java Edition Download

Oyunun 1.14.X aralığındaki her yeni sürümü yeni düzeltmeler ve iyileştirmelerle geliyor, bu sefer liste gerçekten etkileyici ve oyunun kararlılığı oyun başladıktan hemen sonra fark ediliyor. Büyük olasılıkla, 1.14 sürümünün en kararlı sürümü olacak, çünkü geliştiriciler genellikle daha önce bu tür sürümleri yayınlamadılar! İyileştirmelerin listesini görebilir ve aşağıda Minecraft 1.14.4’ü indirmeye devam edebilirsiniz.İyileştirmeler:

– Oyun menüsünde yeni bir giriş var: “İnsana ping atın!”

– İşlevler üzerindeki hakları belirlemek için kullanılan server.properties yapılandırma dosyasına yeni bir işlev izin düzeyi işlevi eklenir.

– / debug rapor komutu, oyun performansı hakkında daha fazla bilgi görüntüler.

– Yağmacı’nın el dokusu değiştirildi.

– Köylüler engelleri daha iyi aşıyor.

– Yeşillik detalizasyonu daha iyi hale geldi.

– MacOS’taki ekran bulanıklığı hatası düzeltildi.

– Bir fare hassasiyeti sorunu düzeltildi.

– Geliştirilmiş oyun performansı (FPS).

– Diğer birçok değişiklik.

Minecraft 1.14.1 indir
Minecraft 1.14.1 indir

Minecraft’a Genel Bakış
Her ay 115 milyondan fazla etken oyuncu, popüler bir oyun için görkemli grafiklere gerek olmadığının bir kanıtı. Minecraft geceleri ortaya çıkıp hücum eden canavarlarla dolu kare kare, piksel bir dünyada geçiyor. Farklı farklı yapılar inşa ederek canavarları kendinizden uzak tutun.

İlk önce ağaçları kesip odun elde etmek gerekiyor. Bu odunlar çubuk ve tahtalara dönüştürülebilir. Daha sonrasında birtakım enstrumanlar üreterek bina inşa etmeye başlayabilirsiniz. Minecraft dünyasında ilerledikçe tabanca, kalkan ve daha iyi yapılar tasarlamanızı sağlayacak çalgılara haiz olacaksınız.

Minecraft’in iki ana modu bulunuyor: Survival ve Creative.

Survival Modu: Güneş battıktan sonra korkunç canavarlar ortaya çıkar ve gün ağarana kadar ya savaşır yahut bir yerlere sığınırsınız.
Creative Modu: Bu modda canavarlar uzak durur ve kendi dünyanızı tasarlama özgürlüğüne sahip olmuş olursunuz. İstediğiniz tüm LEGO parçalarına sahip olduğunuzu ve kuleler, evler, yollar, otomobiller inşa ettiğinizi düşünün. Tek sınır hayal gücünüz. Minecraft dünyasında ilerledikçe yeni modlar indirerek ve çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla birlikte oynayarak dünyanızı geliştirebilirsiniz.

Minecraft’i Windows Silemek

Eğer Minecraft hoşunuza gitmezse, oyunu birkaç adımla silebilirsiniz.

Arama çubuğuna Ekle yada Kaldır yazın ve Sistem Ayarları seçeneğine tıklayın.
Minecraft Launcher’ı görene kadar aşağı kaydırın ve KALDIR butonuna tıklayın.
Programı bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ücretsiz Minecraft Alternatifleri

Minecraft’tan sonra ondan ilham almış ve popülerlik kazanmış birçok oyun ortaya çıkmıştır.

Minetest: Kurması ve oynaması çok basit ücretsiz, açık kaynaklı bir oyun. Stili Minecraft’a çok yakın ve gelişmiş bir oynanış için topluluk tarafından yapılmış modlar mevcut. Windows, Mac, Linux ve Android’de oynanabilir.
SurvivalCraft: Terk edilmiş kare kare bir dünyada hayatta kalabilecek misiniz? Blokları kazın ve hayatta kalmak için gerekli olan enstrumanları inşa edin. Windows, Android ve iPhone’larda oynanabilir.
The Blockheads: Bu mobil oyunda gece çöktüğünde Blockhead’ler donmaya adım atar ve sığınak inşa etmeleri gerekir. İnşa etmeye başlamak yahut ateş yakmak için etrafı keşfedin ve materyal bulmaya başlayın. Bu oyun Android ve iOS cihazlarda oynanabilir.

Minecraft nedir?

Minecraft birinci fert açısından oyuncularına kendi dünyalarını tasarlayıp inşa etme özgürlüğünü sunan bir sandbox video oyunudur. Oyuncuların küplerle istedikleri şeyleri inşa ederek geceleri ortaya çıkan canavarlardan kendilerini korudukları yahut eğlencesine güzel yapılar tasarladıkları 3 boyutlu bir dünyadır.

Minecraft güvenli midir?

Minecraft dosyasında virüs veya zararlı yazılım bulunmaz. Sadece Minecraft dünyanızı geliştirmek için indirebildiğiniz dış görünüş temaları, modlar ve diğer kullanıcı katkılı içerikler vardır ve bu dosyaların içinde zararlı yazılım görülebilir. Bu dosyaları bilgisayarınıza yüklemeden önce bir anti virüs programıyla taratmanızı şiddetle öneririm.

Minecraft ücretsiz midir?

Eğer Minecraft’ın tüm özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, oyunu satın almanız gerekir. Yukarıda da bahsettiğim üzere, ücretsiz oynanabilen bir Demo Dünya bulunsa da bu dünya yalnızca 5 Minecraft günü sürer.

Minecraft, klasik Minecraft oyununu ücretsiz, tarayıcı tabanlı bir oyun olarak yine piyasaya süre gelmiştir. Oyunun içinde yalnızca 32 tür blok bulunan orijinal 2009 versiyonundan bahsediyoruz. Bu versiyonda yalnızca Creative Mod bulunur ve orijinal tüm hataları ihtiva eder.

Minecraft bilgisayarımın hangi kısmına yüklenir?

Minecraft Windows cihazlarda varsayılan olarak C: sürücüsüne yüklenir. Yükleme sırasında masaüstünde kısayol simgesi oluşturma seçeneği bulunur.

Minecraft oynamak için Mojang hesabına ihtiyacım var mıdır?

Evet. Mojang, Minecraft’ı geliştiren İsveçli bir firmadır. Daha sonrasında Microsoft tarafınca satın alınsa da oynamak için bir hesaba ihtiyacınız vardır. Mojang hesabınızla Minecraft’a XBOX, PC, mobil cihazlar ve Oculus benzer biçimde çeşitli cihazlardan giriş yapabilir ve oynayabilirsiniz.

Minecraft modlarını nasıl yüklerim?

Bunun için ilk adım Minecraft Forge adındaki bir programı yüklemektir. Daha sonrasında tanınan kaynaklardan modları indirin. Dosyaları anti virüsle taratmayı yada VirusTotal’a yüklemeyi ihmal etmeyin. Dosya indikten sonrasında Forge hesabınıza yükleyebilir ve Minecraft’ı çalıştırabilirsiniz. Minecraft’ı çalıştırdığınız zaman Forge profilinizin aktif olduğundan kesin olun.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement