Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dijital Para

SANDBOX’TAN ARSA NASIL ALINIR? ARSA’DA NELER YAPILABİLİR?

SANDBOX’TAN ARSA NASIL ALINIR? ARSA’DA NELER YAPILABİLİR?

Metaverse evreninin en büyük arsaya sahip ve en çok yatırım yapılan sanal evreni olan Sandbox, Ubisoft, EA Games, Samsung, Apple, Tesla gibi Dünya’nın en büyük firmalarının yaptığı yatırımlar sayesinde Sandbox’ın kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor. Sanal evrenin kripto para birimi olan SAND ile Sandbox’ta ister 16m x 16m boyutunda arsa alabilir, isterseniz karakterlerine yepyeni görünümler veya arsanıza bir sürü dekorasyon eşyası satın alabilirsiniz. Bu yazımızda ise Sandbox’ta en kolay ve en hızlı şekilde nasıl arsa alabileceğinizi sizlere anlatacağız:

 1. İlk olarak Sandbox’ın resmi web adresine giderek Sandbox Market sitesine giriş yapın.
 2. Sayfasının sağ üstünde yer alan ‘Kayıt Ol’ veya ‘Register’ butonuna tıklayın.
 3. Üyelik için bilgilerinizi doldurup kaydı tamamladıktan sonra giriş yapın.
 4. Sandbox Market’e para aktarabilmenizi sağlayacak bir cüzdan edinin. (Sandbox’ta MetaMask cüzdanı kullanılmaktadır.)
 5. Arsa alabilmenizi sağlayacak SAND’i MetaMask cüzdanınızdaki kripto paralar (genellikle ethereum kullanılmaktadır) alın.
 6. Market içerisinde yer alan MAP kısmından istediğiniz arsayı seçin. Arsa seçimi yaparken popülerlik, büyüklük ve işlevselliklerini inceleyerek arsa alırsanız karınızı daha çok artırabilirsiniz.)
 7. Market’ten almış olduğunuz SAND’ler ile araziyi satın alın ve tamamen kendi arzunuza göre şekillendirerek arsanızı popülerleştirin.

Sandbox Arsanızda Neler Yapabilirsiniz?

Almış olduğunuz Sandbox arsanız üzerinde neredeyse istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin interaktif oyunlar, sanat müzeleri, online mağazalar, konser alanları, sinema, eğtim salonları gibi aklınıza gelen her türlü fikri arsanıza aktararak hem fikrinizi geliştirebilir hem de arsanızı ikinci bir gelir kaynağı olarak kullanabilirsiniz. 

Sandbox’ta Arsa Almış Ünlü Markalar Nelerdir?
Sandbox’ta Arsa Almış Ünlü Markalar Nelerdir?

Sandbox’ta Arsa Almış Ünlü Markalar Nelerdir?

Dünya’nın ve Metaverse dünyasının en büyük sanal evrenlerinden biri olan Sandbox’ta bireysel yatırımların yanı sıra Dünya’nın en önemli firmaları da büyük miktarlarda yatırım yapmaktadır. Bu firmaları ve markaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Samsung
 • EA Games
 • Ubisoft
 • Atari
 • Adidas
 • Nike
 • The Walking Dead
 • The Smurfs
 • Snoop Dogg
 • Apple

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement