Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dijital Para

Shiba Inu Coin nedir?

Shiba Coin Nedir?
Shiba Coin Alınır mı?

Shiba Inu parası nedir? Shiba Inu Coin nasıl ortaya çıktı, nereden alınır? Shiba Coin gelecekte ne olur? Shiba Inu Coin projesi hakkında detaylar. Shiba Inu Ağustos 2020’de pazara sürüldü, fakat son günlerde büyük bir büyüme kaydetti.

Bu, kısmen son birkaç gün içerisinde Dogecoin‘deki dalgalanmalar yardımıyla, bilhassa de elon Musk’un Saturday Night Live’dahi meydana çıkmasından sonra, destansı oranlarda bir aldatmaca treninden evvela geldi. Bazı kripto hayranları Dogecoin roketini değerde görmeyi bekliyorlardı, üstelik hatta de $1 bariyerini geçiyorlardı. Bunun yerine, MUSK’UN TV görünümünden sonra aşağı yukarı 0.70 $ ‘dan 0.42 $’ a düştü ve şimdilik çok çok toparlanmadı. Shiba Inu, tersine, fırladı.

Shiba Inu coin’in woofpaper’ında (doge temalı bir ak kağıt) kurucular bunu potansiyel bir Dogecoin Katili olarak tanımlarlar, zira “dogecoin’in değerini katlanarak, $0.01 değerini hiç geçmeden aşabilirler.”Şu anda, Shiba Inu coin bundan çok daha düşük kıymet.

Bazen bir Shiba Jetonu olarak isimlendirilen Shiba Inu jetonu, bazıları yönünden “latife” olarak bilinir. Bu karışık görünebilir ve reel bu ki, latife olsun yahut olmasın, bilhassa insanlar büyük bir getiri umuduyla para dökmeye devam ederse, kıymet kazanma potansiyeline sahiptir.

Shiba Inu coin, shib sembolü altında madeni para borsaları ile listelenir. Shiba Inu için blockchain, kripto para birimi için iyi kurulmuş bir yer olan ve yaratıcıları yönünden istikrarı ve özellikleri için seçilen Ethereum ağıdır.

Shiba Coin Projesi

Shuba Inu coin’in fiyatı nedir?

Shiba Inu geçen hafta stratosferik büyüme yaşadı. Geçtiğimiz Pazartesi (10 Mayıs) gibi kısa bir süre evvela, 0.000039 $ ‘ ın en yüksek civarında değerlendi, fakat o zamandan beri keskin bir şekilde düştü ve şimdilik aşağı yukarı 0.000016 $değerinde.

Bu pek bir şey gibi gelmeyebilir — ve gerçekte öyle değil-fakat yalnızca birkaç hafta içerisinde %1.500’lük bir büyümeyi temsil ediyor ve bu insanların oturmasına ve dikkat etmesine niçin olmak için yeterli.

Shiba Inu coin’i nereden alabilirim?

Binance, satım için para birimini listeleyeceğini belirtti. Küçük değiş tüketici itimat ve büyük çıkışları itimat tıpkı derecede olmayabilir olarak bu önemlidir. Binance, Coinbase gibi hizmetlerin şimdilik içermediği bir dizi ufak kripto para birimine ev sahipliği yapıyor — aralarında Dogecoin.

Binance, Shiba Inu’nun birçoğundan daha uçucu bir madeni para olduğu konusu ile ilgili ikaz ediyor ve madalyonun değerinde mühim farklılıklar görebilecekleri konusu ile ilgili bulunmak talip herkesi ikaz ediyor.

Ayrıca, Euro cinsinden çalışan ve parayı dolara dönüştürmeden AB’DEKİLERE ulaşım gerçekleştiren bir platform olan Coin Kong’dahi Shiba Inu’yu satın alabileceksiniz.

ShibaSwap nedir?

ShibaSwap, Shiba ınu coin için başka bir kripto ticareti yapabileceğiniz yahut tam tersi bir Shiba Inu projesinin kendi merkezi olmayan kripto para birimidir. Madalyonun destekçileri, “merkezi olmayan kalırken kıymetli kriptolarınızı ticaret uygulamak için güvenilir bir yer” olarak tanımlamaktadır.”

Hizmet şimdilik başlatılmadı ve kullanmayı düşünen cümle alem evvela uygunluğunu araştırmalı. Shiba Inu’yu satın alabilmek için sahip olunan paraları tüketiyorsanız, para yitirme riski altında olabilirsiniz.

Madalyonun resmi sitesi iyi bir oyun ile ilgili konuşabilir, fakat bunun yanı sıra jargon üstünde de ağırdır ve bayağı bir okur için erişilemez olur.

Shiba Inu Coin farkı nedir?

Shiba Inu’nun yaratıcıları yönünden alınan birtakım kararların kullanmak mümkün bir para birimi durumuna gelmesine yardımcı olabileceğine dair umutlar var. Yaptıkları hamleler arasında, sahip olunan madeni paraların yarısını vermek, “yanma” olarak tanımladıkları bir şey vardı.”

Bu geleneksel cryptocurrency bir yanık değil fakat. Normalde, yanık paralar kullanılamazdı-fakat Shiba Inu’nun %50’si Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in bir cüzdanına gitti. Bu acayip kararın, başka yatırımcılar yönünden işlemlerin kullanılabilirliğini etkileyebilecek büyük holdingleri önlemesi gerekiyordu.

Vitalik Buterin esasen 333,000 milyar dolar değerinde olan 1.4 Ethereum’a sahip. Shiba Inu’daki holdinginin şimdilik 15 milyar dolardan çok kıymeti var.

Aralarında aşağı yukarı %10 tutan iki cüzdan daha var.

Neden bu Köpek Coinleri? İnternet ve Shiba Coin ile ne ilgisi var?

Başlangıçta ufak oyun için sarfedilen bir av köpeği olan Shiba Inu, Japonya’nın yerli ırklarından bir tanesidir. Japonlar bu cinsi “ruhlu” olarak tanımlarlar ve internet, onları eğitmenin azıcık zor olma ihtimalini bildirmektedir. Dogtime.com söylüyor ki: “Shiba Inu istediği vakit gelecek — yahut değil. İnatçı olarak tanımlandı, fakat hür düşünmek büyük ihtimalle onu karakterize etmenin daha pozitif bir yoludur.”

Temel olarak it dünyasının kedileridir, bu dahi internetin onlara niçin bu kadar görkemli davrandığını açıklar.

“Doge”, Japonya’dahi Atsuko Sato ile birlikte yaşam sürdüren Kabosu isimli bir köpeğin fotoğrafı çevresinde yaratıldı. Kabosu bir fotoğrafta, pençeleri çapraz olarak kameraya şüpheyle bakıyordu. Fantastik foto kısa bir süre sonra, çoğunlukla kırık İngilizce kullanan üç ifadeli bir deseni takip eden comic sans metniyle süslendi. “Çok keyifli, çok nükteli, vay” memenin klasik bir düzenlemesidir. Birçok meme gibi, hemen çalıştı ve onu geniş ve geniş bir alana yayan internet kullanıcılarının hayal gücünü yakaladı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...