Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mobil Uygulamalar

Şu anda mevcut olan en iyi 15 ücretsiz Android uygulaması

Şu anda mevcut olan en iyi 15 ücretsiz Android uygulaması
Şu anda mevcut olan en iyi 15 ücretsiz Android uygulaması

İster inanın ister inanmayın, bir kuruş harcamadan bazı tatlı uygulamalar alabilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz Android uygulamaları.

Android’in en büyük gücü, uygulama ekosistemidir. Dijital bir ton Android uygulaması var. İnsanlar onları milyarlarca kez indirdi. Bazıları paraya mal oluyor ve bazıları değil. Genellikle, en iyi uygulamalar size birkaç dolara mal olur. Ancak, size hiçbir maliyeti olmayan birçok harika seçenek var. Bu hizmetler genellikle reklam, bir tür sponsorluk veya başka bir şeyle desteklenir.

Ancak, hala ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gerçekten mükemmel uygulamalar var. Sonuçta, iyi işlevsellik her zaman para harcamayı içermemelidir. Bunlar, Android için en iyi ücretsiz Android uygulamalarıdır.

Bu, tüm zamanların en iyileri listesidir, bir tür şöhretler salonu gibidir, bu nedenle bu listenin içeriği gerçekten harika bir şey gelene kadar çok sık değişmeyecektir. Daha fazla harika uygulama görmek istiyorsanız 2022’deki en iyi Android uygulamalarına göz atabilirsiniz.

En iyi ücretsiz Android uygulamaları

 • 1Weather
 • Bitwarden Password Manager
 • Blue Mail
 • Cookmate
 • Credit Karma
 • Gboard
 • Google Drive
 • Google Opinion Reward
 • Waze and Google Maps
 • Imgur and Giphy
 • Musicolet
 • Resilio Sync
 • TickTick
 • Zedge
 • Zoom

1Weather

1Weather, bulabileceğiniz kadar eksiksiz bir hava durumu uygulamasıdır. Mevcut koşullar, tahminler, radar, tahminler, meteoroloji hakkında eğlenceli gerçekler, grafikler ve hatta bir güneş ve ay izleyicisi dahil olmak üzere her türlü şeyle birlikte gelir. Tasarım da muhteşem ve uygulama oldukça iyi ve biraz yapılandırılabilir widget’lar içeriyor.

Reklamları kaldırmak için 1,99 ABD doları tutarında tek bir uygulama içi satın alma vardır. Ancak, tüm özellikler ücretsiz sürümde mevcuttur ve reklamlar zararsızdır, bu nedenle büyük ölçüde satın almak için. Bir alternatif istiyorsanız, en iyi hava durumu uygulamaları listemize de göz atabilirsiniz. Ayrıca, özellikle AccuWeather’ın 2020’nin ortalarında yeniden tasarlanmasından bu yana AccuWeather’ı oldukça beğeniyoruz.

Bitwarden Password Manager

Bitwarden Password Manager, birkaç iyi ücretsiz şifre yöneticisi uygulamasından biridir. Çoğu şifre yöneticisi gibi çalışır. Tüm kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi içeren bir kasa alırsınız. Endişelenmeden istediğiniz kadar depolayabilir ve gerektiğinde geri alabilirsiniz. Ayrıca uygulama 256 bit AES şifrelemeye sahiptir ve tamamen açık kaynak kodludur.

İyi, ücretsiz bir şifre yöneticisi için tüm onay kutularını vurur. LastPass, ücretsiz katmanındaki özellikleri azalttıktan sonra uygulama, popülaritesinde bir artış gördü. KeePassDroid bu alanda başka bir mükemmel seçenektir, ancak Bitwarden’ın kullanıcı arayüzünü biraz daha seviyoruz. Daha fazla seçenek için en iyi şifre yöneticisi uygulamaları listemize de göz atabilirsiniz.

Blue Mail

Blue Mail, e-posta için en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. E-postalarınızı aynı hizada tutmanıza yardımcı olan basit bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, çok sayıda e-posta sağlayıcısı desteği, organizasyon için renk kodlaması, uygulama teması, Android Wear desteği ve widget’lar ile birlikte gelir. Deneyiminizi özelleştirmeye yardımcı olmak için belirli zamanlarda (hesap başına) bildirimleri engelleme gibi çeşitli akıllı özellikler de vardır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Gerçekten, bundan daha özelleştirilebilir pek çok e-posta uygulaması yok. Birçok şeyi doğru, çok az şeyi yanlış yapar. Bu, fiyat etiketi olmadan elde edilebilecek kadar iyidir. Gizlilik politikasıyla ilgili bazı sorular var ve bu konular sizi ilgilendiriyorsa okumanızı öneririz. İşte daha mükemmel e-posta uygulaması seçeneklerinin bir listesi.

Cookmate

Cookmate, tartışmasız mobildeki en iyi bireysel yemek kitabı uygulamasıdır. Pek çok insanın çok fazla diyet isteği ve ihtiyacı vardır, bu nedenle kişisel bir yemek kitabı uygulamasının kullanımı birçok insana fayda sağlar. Bunu kullanmak özellikle güzel. Talimatlar ve içerik listesiyle birlikte sıfırdan özel tarifler oluşturabilirsiniz. Ek olarak, hemen hemen her web sitesinden tarifleri içe aktarabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü temiz ve kullanımı kolaydır, ayrıca ücretsiz sürümde bile bulut yedeklemesi vardır. Premium sürüm yıllık bir aboneliktir, ancak gerçekten yaptığı tek şey, senkronize edebileceğiniz tariflerin sayısını artırmak veya Dropbox seçeneğini kullanmaktır. Tabii ki, daha fazlasını görmek istiyorsanız burada birçok mükemmel tarif ve yemek uygulaması var.

Credit Karma

Credit Karma eğlenceli küçük bir finansal uygulamadır. Yaptığı şey, kredi puanınızı ücretsiz olarak kontrol etmenize izin vermektir. Bunun da ötesinde, uygulama kredi puanınızda önemli değişiklikler olduğunda sizi bilgilendirecektir. Uygulama, kredi puanınıza göre hak kazanabileceğiniz potansiyel kredi kartları gibi başka şeyler de sunar. Bunları istemiyorsanız kabul etmek zorunda değilsiniz.

Kredinizi kontrol etmenin ve gerekirse işleri düzeltmeye başlamanın basit ve kolay bir yolu. Daha az değer verilen ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Credit Karma %100 doğru değildir, ancak neler olup bittiğine dair size iyi bir fikir verir. Bildirimler, adınıza yeni bir hesap açılıp açılmadığını da size bildirir. NerdWallet buna harika bir alternatif. Ek olarak, Intuit (Turbo Tax’in sahibi), 2020’nin başlarında 7,1 milyar dolara Credit Karma’yı satın aldı, bu nedenle uygulamada ileriye dönük bazı değişiklikler olabilir. Diğer bazı parasal şeyler için de Android için bazı bütçe uygulamalarına göz atın.

Gboard

Gboard, Google’ın resmi klavye uygulamasıdır. Çok fazla fırfır içermeyen basit bir klavye. Hareketle yazma (kaydırma), hafif tema, sesle yazma, emoji arama, GIF desteği ve daha fazlası var. En benzersiz özelliği, içinde bulunduğunuz klavyeden veya uygulamadan ayrılmadan web’de arama yapmanızı sağlayan yerleşik Google aramasıdır.

Ayrıca cihazlar arasında senkronize edebilir, böylece kaydettiğiniz kelimeler sizinle birlikte gelir. Etkili, basit ve %100 ücretsizdir. Telefonunuzun klavyesi size uyuyorsa, bunu denemek isteyeceksiniz. Kesinlikle en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. SwiftKey ayrıca farklı bir şekilde harika ve burada başka harika Android klavyeler de var.

Google Drive

Google Drive paketi, tümü doğrudan Google Drive’a entegre edilmiş bir uygulama grubudur. Uygulamalar, gerçek Google Drive uygulamasının kendisiyle birlikte Google Dokümanlar, Google Slaytlar, Google E-Tablolar, Google Fotoğraflar ve Google Keep’i içerir.

Bu uygulamalar öncelikle belgeler, elektronik tablolar ve slayt gösterileri için ofis kullanımına odaklanır, ancak aynı zamanda not almak, fotoğraflarınızı yedeklemek ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı depolamak için de çalışır. En iyi yanı, Google Drive’da 15 GB’den fazla depolama alanına ihtiyacınız olmadığı sürece hepsinin ücretsiz olmasıdır. Çoğu insan yapmaz. Bunların hepsi harika ücretsiz Android uygulamalarıdır. Daha fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa, burada daha fazla ofis uygulaması seçeneği de bulabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Google Opinion Rewards

Google Ödüllü Anketler, kolayca Google Play Store’daki en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı kullanmak için indirip yüklemeniz ve ardından bir kez açmanız yeterlidir. Bundan sonra uygulama, nereye gittiğiniz, ne yaptığınız ve kullandığınız Google ürünleri hakkında size bazı sorular sormak için periyodik olarak sizi bilgilendirecektir. Bir anketi her yanıtladığınızda Google Play Store’da kullanım için kredi alırsınız. Bu kredi, Google Play’de kendinize uygulama veya oyun satın almaya yönelik olabilir.

Gerçek para harcamadan koleksiyonunuzu genişletmenin harika bir yolu. En kötüsü, herkesin bu uygulamayı yüklemesi gerekir. Ancak yalnızca bazı bölgelerde mevcuttur, bu nedenle Uluslararası okuyucularımız bunu kullanamayabilir.

Google Maps

Google Haritalar ve Waze iki navigasyon uygulamasıdır. Google Haritalar size adım adım yol tarifleri verecek, işletmeleri (ve incelemelerini) ve her türlü başka şeyi görüntülemenize izin verecektir. Waze başka bir navigasyon uygulamasıdır. Rotanız boyunca trafiği kontrol etmenizi sağlar. Google Haritalar kesinlikle ikisinin daha güçlüsüdür. Waze’i kullanmak biraz daha eğlenceli. Basit bir şey arıyorsanız, bu onu iyi bir seçenek haline getirir. Her iki uygulama da her zaman çok sayıda yeni güncelleme ve özellik alır. Her iki şekilde de yanlış gidemezsin. Yine de daha fazla seçeneğiniz var, işte Android için en iyi navigasyon uygulamaları listemiz.

Imgur and Giphy

Imgur ve Giphy iki görüntü veritabanıdır. Komik GIF’ler, eğlenceli resimler, küçük gerçekler ve diğer her türlü eğlence amacı gibi şeyleri bulmak için harika yerlerdir. Facebook, Twitter vb.’de gördüğünüz o harika resimlerin çoğu buradan geliyor. Imgur ayrıca çoğu kişinin Reddit’te kullandığı resim yükleme hizmetidir.

Hem Giphy hem de Imgur’u indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. İster tembellik yapın, ister o Twitter ya da Google+ gönderisi için mükemmel tepki GIF’ini arayın, arkanızdalar. Bunlar, sahip olmaya değer iki ücretsiz Android uygulamasıdır. Ayrıca, çeşitli yerlerde paylaşmak için resimlerinizi sınırsız olarak Imgur’a yükleyebilirsiniz. Android’de başka komik uygulamalar da var ama biz en çok bu ikisini seviyoruz.

Musicolet

Musicolet, yerel müzik çalma için ilgi çekici bir seçenektir. Çalma listeleri, etiket düzenleme, organizasyonel özellikler, dosya tarama ve gömülü şarkı sözleri (LRC) desteği dahil tüm temel işlemleri yapar. Ayrıca bir ekolayzer, uyku zamanlayıcısı, widget’lar, kilit ekranı kontrolleri, Android Auto desteği ve daha fazlasını elde edersiniz.

Temelde tüm standart kullanım durumlarını kapsar ve yine de daha fazla üst üste yığılır. Ayrıca, uygulama içi satın alma ve reklam olmadan tamamen ücretsizdir. Ayrıca basit, etkili kullanıcı arayüzünü oldukça beğendik. Bunun yerine müzik akışı uygulamaları için ihtiyacınız varsa veya burada isterseniz diğer müzik uygulaması seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Resilio Sync

Resilio Sync, bulut depolamaya güvenmeyen kişiler için bir bulut depolama çözümüdür. Kişisel bilgisayarınızda bir bulut depolama sunucusu oluşturur. Uygulama, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, seslerinizi vb. bilgisayarınızdan telefonunuza ve tekrar senkronize etmenize olanak tanır. Böylece, verilerinize üçüncü bir tarafa güvenmek zorunda kalmadan bulut depolama deneyimine sahip olursunuz.

Masaüstü ve mobil uygulamaların kurulumu yeterince kolaydır ve kullanıcı arayüzü işlevseldir. Bazı ekstra özelliklere sahip bir profesyonel sürüm var, ancak ücretsiz sürüm temelleri gayet iyi yapıyor. Başka harika bulut depolama hizmetleri de var, ancak Resilio Sync, bütçesi kısıtlı kişiler için mükemmel.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TickTick

TickTick, Android’deki en iyi yapılacaklar listesi uygulamaları arasındadır. Aslında Wunderlist’e çok benziyor. Listeler yapabilir, görevleri diğer kişilerle paylaşabilir, görevlerinizi çeşitli şekillerde düzenleyebilir, hatırlatıcılar alabilir, yinelenen görevler ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca son derece modülerdir. Bu, organizasyona yardımcı olur. Widget’lar da yarı kötü değil.

Profesyonel bir sürümü var, ancak takvim desteği ve diğer ek özellikler gibi şeyler ekliyor. Bunun ücretsiz sürümü, diğer yapılacaklar listesi uygulamalarının sunduğundan çok daha fazladır. Ayrıca temizdir, kullanımı kolaydır ve küçük ekipler veya aile kullanımı için mükemmeldir. Teknik olarak ücretsiz bir uygulama değil. Ancak ücretsiz sürüm, çoğu ücretsiz yapılacaklar listesi uygulamasından daha iyi çalışır. Endişelenmeyin, olağanüstü durumlar dışında premium sürüme ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca yapılacaklar listesi uygulamaları için başka harika seçenekler de var.

Zedge

Zedge, duvar kağıtları, zil sesleri, bildirim sesleri ve alarmlar gibi şeyler için hemen hemen tek durak noktasıdır. Fantezi, ana akım, komik ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey dahil olmak üzere çeşitli türlerde mevcut olan tüm bu şeylerin çok geniş bir seçimi var. Zedge kullanıcıları içeriğin çoğunu kendileri ekler.

Bu sayede çeşitlilik oldukça fazladır. Duvar kağıtları için premium bir seçenek de var ve bunlar oldukça iyi. Abstruct, Walli ve Tapet duvar kağıtları için daha iyi seçeneklerdir, ancak Zedge’deki premium içerik yarı kötü değildir ve Zedge temelde zil sesleri için kalan tek gerçekten harika uygulamadır. Başka harika duvar kağıdı uygulamaları ve zil sesi uygulamaları da var, ancak her ikisini de güvenilir bir şekilde yapabilen tek kişi Zedge.

Zoom

Zoom, 2020’nin kesin uygulamalarından biriydi. Pandemi vurduğunda ve herkes evden çalışmaya başladığında Zoom, video konferans için en iyi uygulama haline geldi. Oldukça sağlam bir ücretsiz sürümü var. 100 kişiye kadar sınırsız bire bir görüntülü sohbet ve 40 dakikalık toplantılar yapabilirsiniz. Bu, çoğu kullanım durumu için yeterince iyi.

Bu kısıtlamaların çoğunu kaldırmak için ödeme yapabilirsiniz. Uygulama, ekran paylaşımı yapmanıza, bir şeyler yazmak için beyaz tahta kullanmanıza izin verir ve hatta uçtan uca şifreleme gibi şeyler içerir. Uygulama daha iyi olabilirdi ve Zoom yeni popülaritesine uyum sağlamak için tatlı zamanını aldı. Ancak direnmeyi başardı.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

Advertisement