Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Ücretsiz İngilizce Öğrenme Programı DynEd

DynEd indir

Ücretsiz İngilizce Öğrenme Programı DynEd indir ve sende dil öğrenme pratiği bedava yap. Eğitim seti parçası olan DynEd dil öğrenme programı bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Temel İngilizce öğrenme seti olan DynEd programı, ilk okul ve orta okul seviyesinde ve yabancı dil eğitimine yeni başlayan kişiler için ideal bir tavsiyedir.

Bedava İngilizce Öğrenme Programı

DynEd dil öğrenme yazılımı ile sizlerde kolay ve pratik bir şekilde hazırlanan eğitim ile temel İngilizce Eğitimine ücretsiz kavuşabilirsiniz. Dil öğrenmek için nereden başlayacağını düşünenler, online eğitimlere para vermek istemeyen ve ekonomik olarak sizlere harika bir İngilizce eğitimi programı öneriyoruz.

Dyned Programı

2021 Bedava İngilizce Eğitim Programı

DynEd, İngilizce dilini öğrenme konusunda en etkili ücretsiz dil eğitim setleri arasında ilk sıralarda. Dil öğrenme konusunda sizlere temel ihtiyaç duyulacak tüm bilgileri sunuyor.

Not: Dyned’i mobil cihazlarınızda kullanmak isterseniz, iOS cihazlarınız için Dyned iPhone bağlantısına tıklayın. Android cihazlar içinse Dyned Android bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Windows, Android ve IOS İngilizce Eğitim Seti İndir
DynEd Yazılımı

Dyned Tanıtım Videosu

Dyned Kullanım Videosu

Not: Antivirüs programınızı DynEd’in İnternet’e bağlanmasına izin verecek şekilde ayarlamanız gerekebilir.

SON SÜRÜM: 11 BOYUT: 5.5 MB DİLLER: Türkçe / İngilizce
GELİŞTİRİCİ: Dyned
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

İngilizce Kurs Programı

DynEd indir

Dyned İngilizce programı, ilköğretim ve orta okullarında öğretmenlerin bile öğrencilerine çalışmaları için tavsiye ettiği dil eğitimi ve öğrenme programıdır.

Ücretsiz İngilizce Öğrenme Programı

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Teknoloji Haberleri

Yeni MacBook Air‘de 720p Kamera M1 Çip İyileştirmesi, Apple, M1 çipinin 720P Web Kamera daha iyi hale getireceğini söylüyor? Apple, dün gece birkaç başka...