Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

WinRAR İndir

Winrar Download

Winrar indir; Sıkıştırma Programı Windows, Mac OSX, Linux için ücretsiz zip ve rar praogramı yükle. Son Sürüm Winrar 32 Bit ve 64 Bit Winrar download bedav ayükle ve kullan hemen tıkla!

Bilgisayarlarda olmazsa olmaz programlar arasında yer alan Winrar Sıkıştırma ve Açma programı son sürümü ile ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

WinRAR Ne işe Yarar?

RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını sağlar. Güçlü sıkıştırma özelliği, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları nı WinRAR’ın özelliklerinde bulabilirsiniz. Winrar dosya boyularını sıkıştırma ile arşivlemek için yaygın olarak kullanılır. ZIP programı WİNDOWS ve MAC OSX otomatik yaparken, diğer özellikleri ile WİNRAR ilk tercihler arasında yerini almakta.

WinRAR 5.91 İNDİR

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: win.rar GmbH
  • Boyut: 2.9 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 20.10.2020

WinRAR 5.91 Download ile Türkçe Rar programı ücretsiz aşağıdaki linklerde işletim sitemine uygun olan versiyonu indirebilirsiniz.

WinRAR Son Sürüm Yükle

WinRAR İNDİR

Winrar güncel versiyonları takip etme, bilgisayarınızın ihtiyacı olan yazılımlar konusunda bizleri takip edebilirsiniz. Sizlere en son programları, ücretsiz yazılım tanıtımları ile sunmaya devam edeceğiz.

Sıkıştırma programları, internet üzerinden indirilen programlar, görseller, videolar ve Mp3 lere kadar bir çok türde kullanılmakta. Kullanılan materyalin part part sıkıştırılması, toplu sıkıştırma ve arşivi şifrelemeye kadar bir çok olanak sağlamakta. Sizlerde pclerinizde rar programı kullanabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Web Sitesi Script ve Temalar

WordPress indir; En güncel PHP WordPress sürümü hemen indirebilirsiniz. Sizlere WordPress 5.5.1 Türkçe PHP Script indirmeniz için en güncel link sunuyoruz. Dünya’nın en fazla...

Teknoloji Haberleri

Apple İPhone 12 tanıtımı sonrası yeni model 5G destekli İphone 12 modelleri duyurulu ve ön sipariş başladı. Özellikleri ve Güncel fiyatları ile İPhone 12...