Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji Haberleri

Yeni MacBook Air’de 720p Kamera M1 Çip İyileştirmesi

Macbook Air Web Cam

Yeni MacBook Air‘de 720p Kamera M1 Çip İyileştirmesi, Apple, M1 çipinin 720P Web Kamera daha iyi hale getireceğini söylüyor?

Apple, dün gece birkaç başka makineyle birlikte kendi M1 çipine sahip yeni MacBook Air’i duyurdu. Sunum sırasında şirket, yeni MacBook Air‘in önceki modelden daha iyi kamera performansına sahip olacağını iddia etti.

Yeni teklifin teknik özelliklerine bakarsanız, Apple hala video görüşmeleri için ön tarafta 720p kamera gönderiyor. Ancak firma, Görüntü Sinyal İşlemcisinin (ISP) M1 çipinde olduğunu söylüyor. çağrı kalitesini artıracaktır.

Beklendiği gibi gürültüyü azaltacak, daha iyi bir dinamik aralık sunacak ve beyaz dengesini otomatik olarak ayarlayacaktır. Ayrıca, aramanızda “daha doğal görünmenizi” sağlayacak ML ile geliştirilmiş yüz algılama adı verilen bir özellik var. Bu özelliğin yüzünüzde değişiklik yapıp yapmadığı veya iOS 13’ün sahte göz teması özelliğine benzer olup olmadığı net değil.

720p Kamera

720p Kamera M1 Çip
720p Kamera M1 Çip

COVID-19 hala büyümeye devam ederken, birçok insan hala evden çalışıyor ve görüntülü görüşmeler bu rutinin önemli bir parçası. Bazı insanlar da bu seansları dizüstü bilgisayarlarından kaydediyor ve bu eğilim bir süre daha devam edecek.

Apple’ın iddia ettiği iyileştirmeler arama deneyimini daha iyi hale getirebilir, ancak onları YouTube’a kaydetmeye ve yüklemeye hazır hale getirmeyebilir. Yine de bunun için özel bir 1080p kamera satın almak isteyebilirsiniz. Neden bize tam bir HD kamera vermiyorsun, Apple?

Daha fazla donanım, gadget ve donanım haberleri ve incelemeleri için bizleri Twitter ‘dan takip edin.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

PC Programları

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. Zoom...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...