Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Zoom indir 4.6.8 Windows

Zoom İndir

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz.

Zoom Programı nedir?

Zoom ve diğer adı ile Zoom Cloud Meetings programı görüntülü haberleşme üzerine kullanılan, ders verme, alma, toplantı üzerine kurgulanmış bir görüntülü konuşma programıdır.

Zoom Programı yükle

Zoom görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Zoom Windows programı ile görüntülü konuşma, uzaktan ders alam ve verme konularında son zamanların en popüler yazılımlarından biridir.

Zoom programı indir sonra çit tıklayı açıyoruz. Karşımıza çıkan ekrandan kullanıcı adı ve şifre oluşturarak giriş yapıyoruz. Giriş sonrası gelen ekrandan Turuncu Kamera işareti olan NEW MEETING butonuna tıklıyoruz. Start with video seçeneğine tıklayıp, görüntülü konuşmayı başlatıyoruz.

Zoom Programı

Invite butonu ile kendi görüntünüzü aşağı alıyorsunuz. Daha sonra odanızın paylaşma seçenekleri geliyor. E-mail veya bağlantı olarak canlı yayın adresinizi katılmasını istediğiniz kişilere gönderiyorsunuz. Artık katılım sonrası görüşmeyi karşılıklı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Zoom görüntülü konuşmaya nasıl katılırsınız?

Zoom uygulaması ile bağlantı gelen davet linki üzerinden canlı odaya katılıp görüşme yapabilirsiniz. Zoom toplantısı açan kişinin size bir yayın bağlantı adresi göndermesi gerekmekte. Ardından sadece Join a Meeting diyerek, konuşmaya dahil olmanız gerekmekte. Eğer oda yayını şifreli ise Join a Meeting butonuna basmanız ardından, şifreyi girmeniz gerekmekte. Sonrasında Zoom şifreli yayın bağlantısı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Zoom Kullanım Kılavuzu Online Türkçe Anlatım Videosu

Zoom Kullanım Türkçe Anlatım

Zoom görüntülü konuşma programı ücretsiz olarak kullana bileceğiniz gibi zoom yazılımı paralı hesaplar içinde seçenekler sunmakta. Zoom ücretleri hakkında bilgi için site adresine tıklayın.

Zoom Windows Programı Yükle

Windows için hazırlanan son sürün Zoom Programını indirmek için aşağıdaki Zoom indirme linkleri üzerinden ücretsiz olara bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

PC Programları

Online Hacker ekranı oyunu incelemesi

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

Mobil Uygulamalar

Zoom Alternatifi; Elbette, grup toplantısını etkinleştiren birçok sohbet uygulaması vardır, ancak diğer yandan Zoom farklıdır. Zoom'u farklı kılan, arkasındaki teknolojidir. Zoom; tepeden tırnağa bir...

PC Programları

6 Ücretsiz WebP Dönüştürücü Programı ile Çevrimdışı Toplu JPG'den WebP'e çeviri yazılımları

Advertisement