Connect with us

Hi, what are you looking for?

PC Programları

Zoom indir 4.6.8 Windows

Zoom İndir

Zoom haberleşme yazılımı windows versiyonu son sürümünü bedava olarak indirmek için tıklayın. Zoom indir 4.6.8 Windows hemen yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz.

Zoom Programı nedir?

Zoom ve diğer adı ile Zoom Cloud Meetings programı görüntülü haberleşme üzerine kullanılan, ders verme, alma, toplantı üzerine kurgulanmış bir görüntülü konuşma programıdır.

Zoom Programı yükle

Zoom görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Zoom Windows programı ile görüntülü konuşma, uzaktan ders alam ve verme konularında son zamanların en popüler yazılımlarından biridir.

Zoom programı indir sonra çit tıklayı açıyoruz. Karşımıza çıkan ekrandan kullanıcı adı ve şifre oluşturarak giriş yapıyoruz. Giriş sonrası gelen ekrandan Turuncu Kamera işareti olan NEW MEETING butonuna tıklıyoruz. Start with video seçeneğine tıklayıp, görüntülü konuşmayı başlatıyoruz.

Zoom Programı

Invite butonu ile kendi görüntünüzü aşağı alıyorsunuz. Daha sonra odanızın paylaşma seçenekleri geliyor. E-mail veya bağlantı olarak canlı yayın adresinizi katılmasını istediğiniz kişilere gönderiyorsunuz. Artık katılım sonrası görüşmeyi karşılıklı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Zoom görüntülü konuşmaya nasıl katılırsınız?

Zoom uygulaması ile bağlantı gelen davet linki üzerinden canlı odaya katılıp görüşme yapabilirsiniz. Zoom toplantısı açan kişinin size bir yayın bağlantı adresi göndermesi gerekmekte. Ardından sadece Join a Meeting diyerek, konuşmaya dahil olmanız gerekmekte. Eğer oda yayını şifreli ise Join a Meeting butonuna basmanız ardından, şifreyi girmeniz gerekmekte. Sonrasında Zoom şifreli yayın bağlantısı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Zoom Kullanım Kılavuzu Online Türkçe Anlatım Videosu

Zoom Kullanım Türkçe Anlatım

Zoom görüntülü konuşma programı ücretsiz olarak kullana bileceğiniz gibi zoom yazılımı paralı hesaplar içinde seçenekler sunmakta. Zoom ücretleri hakkında bilgi için site adresine tıklayın.

Zoom Windows Programı Yükle

Windows için hazırlanan son sürün Zoom Programını indirmek için aşağıdaki Zoom indirme linkleri üzerinden ücretsiz olara bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: 5 Ücretsiz Zoom Alternatifi Programlar Daha İyi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

PC Programları

Minecraft 1.14.4 indir Windows İçin Minecraft İndirme, Windows’ta Minecraft Nasıl Yüklenir, En güncel 2021 Minecraft indir linkli ücretsiz. Minecraft En Son Version 2020 Versiyon:1.15.1İşletim...

Web Sitesi Script ve Temalar

WordPress indir; En güncel PHP WordPress sürümü hemen indirebilirsiniz. Sizlere WordPress 5.5.1 Türkçe PHP Script indirmeniz için en güncel link sunuyoruz. Dünya’nın en fazla...

Teknoloji Haberleri

IMEI Kayıt Ücreti 2021 yılında ne kadar olacak? Yurt dışından telefon getirme vergisi ne kadar? 2021 telefon kayıt ücretleri kaç para? IMEI kayıt ücretleri...

Teknoloji Haberleri

Apple İPhone 12 tanıtımı sonrası yeni model 5G destekli İphone 12 modelleri duyurulu ve ön sipariş başladı. Özellikleri ve Güncel fiyatları ile İPhone 12...